Přejít na obsah

Leštění/očištění hodinek


praguegabi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 9 hodinami, praguegabi napsal:

Au 🙈

Ten první mám na sponě, ale teď už tam zapadne mezi další vlásečnicové co sbírám.

no, tak ten je tiez hodne vyrazny, sa tam musel nepekne vynimat ked bol spociatku sam... obzvlast tu sponu neudrzis bez skrabancov nech sa snazis akokolvek, pokial hodinky pravidelne nosis, pri pohlade na tu moju uz tiez teraz vidim toho dost ale uz to fakt neriesim... a je dobre ze ani ty uz nie :)

před 1 hodinou, bohus76 napsal:

Sice Rolex nemám,ale tahy ( náramky) čistím klidně i 4x ročně,zvlášť v létě při větším zapocení máš hned černou ruku od nečistot, co se zachytají v náramku ( odumřelá kůže, nečistoty, mastnota atp.)

a nestaci pravidelne cistenie (v lete aj kazdy vecer obcas sampon obcas bez, kefka... ked sa ta ruka fakt dost poti), a raz za tyzden kupel v sampone, odmocit a potom riadne vydrhnut tiez kefkou... nechce sa mi verit ze pri takomto cistiacom rezime sa tam udrzi vela spiny. nosil som svoje od jula a to prakticky nonstop cize spotene boli viac nez by som chcel a cistene takto pravidelne a cierne stopy nepozorujem vobec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně,ultrazvuk doma nemám,samo jsem myslel kartáček a mýdlová voda či se saponátem. Pokud má človek nové hodinky ( pořádně vyčištený tah) ,tak by stačilo i méně často. U mě je prvním znakem,jak začne špinit,tak očistit a někdy i dvakrát ( zalezená špína v článcích , u stežejek apod).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to tady sleduji od začátku a dlouho jsem váhal, jestli vám sem mám něco vložit. Jsem na hodinky hodně opatrný a mám je rád, člověk by měl mít aspoň jedny, které ale fakt bude nosit a započtou s ním příběh. Tyhle Daytony, co sem dávám nosila žena, nikdo mi nevěřil z těch co ty hodinky viděli, že je ženská schopna takhle poctivě hodinky nosit a vůbec neřešit, co kde lítá :D . Takže jsem vás chtěl podpořit, že první vlásečnice i záseky toho, co zde postujete jsou vlastně úplně v pohodě :D ... Jinak můj názor je, že Rolexí ocel je bláto na kterém je vidět všechno a celkem rychle.

 

 

DSCN4199.JPG

DSCN4208.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, kdyz mas neco co poctive nosis tak to je proste videt. Pokud to mas pro sebe na dalsich 20 let, tak se mi obouchane naopak libi. Problem je, ze pulka lidi koupi hodinky a pak zkouma pod lupou skrabance, aby nahodou neklesla cena pri preprodeji. Kdo to ma opravdu na noseni, tak to nemuze resit a je to proste "story" a parti to k zivotu (hodinek).  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 11. 2022 v 22:51, Sphinxx napsal:

Já to tady sleduji od začátku a dlouho jsem váhal, jestli vám sem mám něco vložit. Jsem na hodinky hodně opatrný a mám je rád, člověk by měl mít aspoň jedny, které ale fakt bude nosit a započtou s ním příběh. Tyhle Daytony, co sem dávám nosila žena, nikdo mi nevěřil z těch co ty hodinky viděli, že je ženská schopna takhle poctivě hodinky nosit a vůbec neřešit, co kde lítá :D . Takže jsem vás chtěl podpořit, že první vlásečnice i záseky toho, co zde postujete jsou vlastně úplně v pohodě :D ... Jinak můj názor je, že Rolexí ocel je bláto na kterém je vidět všechno a celkem rychle.

 

 

DSCN4199.JPG

DSCN4208.JPG

Jak dlouho jí to trvalo to takhle "doladit"? 😀 Já mám hodinky taky na nošení a myslel jsem, že se s nima nepárám... Není to nějaká cínová limitka? 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miloši, není to ani cínová limitka, ani thajská limitka :D ... je to origo Rolex, origo Daytona a klasická jejich "pevná" ocílka. :D

A jak dlouho, řekněmě sedm let ... no na ženu slušný výkon. :D

Když to po sobě čtu, tak zlatej, těžkej wolfram karbid, tam není skoro nic ani po nošení EDC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 11. 2022 v 22:51, Sphinxx napsal:

Já to tady sleduji od začátku a dlouho jsem váhal, jestli vám sem mám něco vložit. Jsem na hodinky hodně opatrný a mám je rád, člověk by měl mít aspoň jedny, které ale fakt bude nosit a započtou s ním příběh. Tyhle Daytony, co sem dávám nosila žena, nikdo mi nevěřil z těch co ty hodinky viděli, že je ženská schopna takhle poctivě hodinky nosit a vůbec neřešit, co kde lítá :D . Takže jsem vás chtěl podpořit, že první vlásečnice i záseky toho, co zde postujete jsou vlastně úplně v pohodě :D ... Jinak můj názor je, že Rolexí ocel je bláto na kterém je vidět všechno a celkem rychle.

 

 

DSCN4199.JPG

DSCN4208.JPG

Tak záleží jaký k nim má přístup. Obecně jsou drahé hodinky spíš zálibou mužů. Takže pokud to dostala, s tím “koupil jsem ti hodinky” tak k tomu tak přistupuje.

Pokud je fanouškem, tak je to asi taky něco jiného.

Rozhodně hraje roli i typ práce, já si je v práci neodkládám a při psaní na pc si myslím, že je taky tak jako válím po stole. Doma je zatím sundavám, ale věřím, že mít je na domácí práce, vaření, praní úklid, tak už by taky vypadaly jinak.

Ale jak říkám, já si je přála, je to dárek ode mě, pro mě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jeronimo: přesně tak, mám podobnou zkušenost.

@praguegabi: Já to mám stejně, doma je odkládám, protože riziko futer a podobně s mými "47" je příliš velké, takže určitě je to o přístupu. Dárek ode mě, pro mě - to zní moc hezky. Tak ať dělají jen radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Sphinxx napsal:

@Jeronimo: přesně tak, mám podobnou zkušenost.

@praguegabi: Já to mám stejně, doma je odkládám, protože riziko futer a podobně s mými "47" je příliš velké, takže určitě je to o přístupu. Dárek ode mě, pro mě - to zní moc hezky. Tak ať dělají jen radost.

Děkuji :)

A žena je fanouškem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 .. bývala rozhodně spíše uživatelem, zato já jsem fanouškem jiných značek, ale bez ohledu na "fans", mám nebo se snažím mít všechny kousky ve špičkovém stavu.  

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

:D Jsem proti, ale když už není vyhnutí, tak musíš. A hlavně zákazník má většinou poslední slovo. 

Edit: Konkrétně tento náramek se sponou viz. foto jsem dělal zákazníkovi již potřetí. Přijede každý rok na podzim z korálových útesů kde si s Yachtama pěkně za šnorchluje. Počtvrté je určitě dělat nebudu. Nemíním pak poslouchat, že jsem něco ožužlal. Osud posud. 

 IMG_2889.JPG

IMG_2890.JPG

Upraveno uživatelem Jeronimo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, Jeronimo napsal:

:D Jsem proti, ale když už není vyhnutí, tak musíš. A hlavně zákazník má většinou poslední slovo. 

Edit: Konkrétně tento náramek se sponou viz. foto jsem dělal zákazníkovi již potřetí. Přijede každý rok na podzim z korálových útesů kde si s Yachtama pěkně za šnorchluje. Počtvrté je určitě dělat nebudu. Nemíním pak poslouchat, že jsem něco ožužlal. Osud posud. 

 IMG_2889.JPG

IMG_2890.JPG

Ty kraje vyleštíš do zrcadla  a pak nějaký smirek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...