Přejít na obsah

Midsize světlý sunburst


Doporučené příspěvky

Ahoj, 

poradíte mi prosím s následujícím zadáním:

- velikost 36 - 37 mm,

- světlý sunburst cifr (stříbrný,  šampáňo,...),

- mechaniky (automaty i manuály),

- safír,

- datum,

- náramek s plnými koncovkami,

- aplikované indexy.

Vím, že by to splňovaly DJ 36 a Longines Spirit 37.

Následujícím hodinkám vždy něco chybí. BB36 a OP36 nemají datum. Nový Wardy mají jen bílý cifr bez sunburstu, který se mi nelíbí. Seika 5 zase nemají safír a pořádný náramek. 

Kdybyste věděli o něčem, co jsem tu nezmínil, tak dejte prosím vědět. Cena aktuálně nehraje roli. 

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar,

 

co omega constellation? Jsou to teda 38mm, ale zase s integrovaným náramkem REF: 12310382102001  tady jsou celkem za rozum: Omega Constellation Co-Axial Automatik Stahl 123.10.38.21.02.0... za 66 798 Kč k prodeji od Trusted Seller na Chrono24

 

A co ještě Tudor se svým Royalem? Dají se pořídit za kapesný od babči přímo od AD Hodinky Tudor Royal M28400-0001 | Hodinářství Bechyně (hodinarstvibechyne.cz)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, shewcza napsal:

Zdar,

co omega constellation? Jsou to teda 38mm, ale zase s integrovaným náramkem REF: 12310382102001  tady jsou celkem za rozum: Omega Constellation Co-Axial Automatik Stahl 123.10.38.21.02.0... za 66 798 Kč k prodeji od Trusted Seller na Chrono24

A co ještě Tudor se svým Royalem? Dají se pořídit za kapesný od babči přímo od AD Hodinky Tudor Royal M28400-0001 | Hodinářství Bechyně (hodinarstvibechyne.cz)

 

Čau, díky za tipy. Ale ty Tudory i ty Omegy jsou už na mě moc "nazdobený".

před 2 hodinami, pebe napsal:

Když sunburst tak Grand Seiko SBGR251

 

Díky moc. Ty GS super splňují zadání, líbí se mi, až na ty ručičky. Já to u těch GS prostě nedávám.

 

Jinak bych se nebránil ani microbrandu, ale nesměl by to být nějakej homage.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Emiliano napsal:

A co ty Spirity 37mm? To je zatím můj favorit. 

 

Přiznám se, že jsem je neviděl/nezkoušel na živo ještě asi. 

Na fotkách na mě působí trošku přeplácaně a nejsem si jist, zda ten celočíselný cifr.. na druhou stranu, poslední dobou hodinky, co se mi líbí na fotkách pak zklamou v reálu, tak možná bych jim měl dát šanci! Na druhou stranu, musel jsem kolem nich jít už několikrát a nikdy mě zase tak moc nezaujaly (možná tedy neměli ve vitríně 37mm velikost).

Preference byla inhouse, ale ETA asi bude mít své výhody..

19mm šířka řemenů mě prudí (už jsem to pomnul na Ginza Seikách a leží jen v krabičcce...). Longines má také celkem dlouhá pouzdra, tak těžko říct, jak si bude pouzdro sedět s hrbolem kosti loketní 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...