Přejít na obsah

Tudor Pelagos 39 - novinka 08/2022


moralles

Doporučené příspěvky

Novinka Srpna 2022

ofiko web: https://www.tudorwatch.com/en/watches/pelagos/m25407n-0001

ref.: Reference: m25407n-0001

parametry: 

  • 39 prumer, grade 2 titan
  • inhouse MT 5400 COSC
  • rezerva chodu 70h
  • vodotesnost 200m
  • cena cca 103.000 czk
  • luneta keramicka

kovovy naramek:

seems to taper from 20 to 16mm (awaiting confirmation from Tudor).

podle očekávání se nové hodinky Tudor Pelagos 39 nosí na odpovídajícím saténově kartáčovaném titanovém náramku třídy 2, který je nyní vybaven skládací sponou se systémem T-fit umožňujícím rychlé mikroúpravy délky. Tento systém, který nevyžaduje žádné nástroje a nabízí pět poloh, umožňuje nositeli provádět jemné, okamžité nastavení celkové délky náramku podél nastavovacího okna o délce 8 milimetrů. Tato spona má také 25milimetrové potápěčské prodloužení. 
 

clanky:

Snímek obrazovky 2022-08-30 v 21.27.00.png

Snímek obrazovky 2022-08-30 v 21.28.55.png

Snímek obrazovky 2022-08-30 v 21.29.14.png

Snímek obrazovky 2022-08-30 v 21.29.31.png

Snímek obrazovky 2022-08-30 v 21.31.36.png

Snímek obrazovky 2022-08-30 v 21.32.27.png

Upraveno uživatelem moralles
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 155
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nějak mi uniká co nabízejí navíc oproti klasickým pelagos? Respektive proč byc si měl potenciální zákazník vybrat Pelagos 39mm a né klasické Pelogos, pokud teda není úplný hobit. Může mi to někdo osvětlit? Jinak samozřejmě hodinky jako takové super o tom ani potom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to nepochybuji, bude to úspěšný model, věřím, že úspěšnější než jeho "starší" brácha. Jen nechápu proč Tudor kanibalizuje v rodině? Větší smysl by mi dávalo, kdyby ohlásili, že původní Pelagos končí a vyšel nový model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na koho je 42mm moc, má konečně alternativu a věřím, že pro koho to byla překážka, nový model si koupí. Kdo dosud nekoupil a chce, pořád má možnost 42mm, pokud by na něj 39 bylo málo. Kdyby nový měly cokoliv zásadního navíc, už by to byla opět těžká volba bez alternativy 42mm. Mně teda přijde tenhle krok naprosto v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty puvodni 42mm jsou i diky heliaku dost vysoke. Takze tenke 39mm mi davaj smysl. Nerekl bych, ze na sobe kanibalizuje Pelagos 42mm vs Pelagos 39mm ale vidim to spis na konkurenci Pelagos 39mm vs BB58. Nekdo muze namitnout, ze BB58 jsou vic vintage a Pelagos moderni, to beru. Proto by me zajimalo, jestli udelaji pelagosy i v modre. Protoze tam uz modre pelagos vs modre bb mi prijdou uplna kanibalizace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozměrově paráda. Trochu se bojím, že ta luneta bude pořád "upatlaná" a nepůjde vyleštit. Z toho bych šílel. Jinak Tudor úspěšně ukazuje to co IMO vůbec nejde Breitlingu - moderní sportovní hodinky s inhousem, 70h a mikroregulací na sponě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, miguel napsal:

Chlapi, ja som nikdy titan nemal. Vie mi niekto z kompetentnych povedat, ako take hodinky vyzeraju po par rokoch nosenia? Niekde som pocul, ze titan sa tazko lesti. Ako to teda je?

co na nich chces lestit kdyz jsou cely brouseny :) Na moznost obnoveni brusu po x letech se poptej v ofiko servisu. Myslim ze nebude problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, miguel napsal:

Chlapi, ja som nikdy titan nemal. Vie mi niekto z kompetentnych povedat, ako take hodinky vyzeraju po par rokoch nosenia? Niekde som pocul, ze titan sa tazko lesti. Ako to teda je?

Mám modrý Pelagosy víc jak 3 roky, jsem OWG takže je mám na ruce furt, pouzdro je čistý a na tahu nějaký vlásečnice, určitě žádný vrypy, takže se není čeho obávat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cifr suby, pouzdro suby, naramek suby, spona suby. Ta jejich reklama - suby. Vidím jen dalsi suby, co nejsou suby a maj na sobe napsane neco jineho - v tomto pripade Tudor. Jo, ja vim, titan, tohle tamhle bla bla bla. Nejhorsi je, ze tak za dva roky je budu hrozne shánět.. a pak za mesic prodavat.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně titan na hodinkách beru jako nevýhodu. Papírově vypadá že je ve všem lepší, ale v realitě se mi ukázalo, že jediná výhoda je váha a taky že když je vezmu na ruku tak nestudí. Škrábance se na tom dělají daleko lépe než na nerezu, jsou víc viditelné a je to obtížně řešitelné. Neříkám že neřešitelné, ale nikdo se do toho moc nepohrne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, xcmaniax napsal:

Rozměrově paráda. Trochu se bojím, že ta luneta bude pořád "upatlaná" a nepůjde vyleštit. Z toho bych šílel. Jinak Tudor úspěšně ukazuje to co IMO vůbec nejde Breitlingu - moderní sportovní hodinky s inhousem, 70h a mikroregulací na sponě...

Ta luneta je jiná než velkých?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...