Přejít na obsah

Tudor Pelagos 39 - novinka 08/2022


moralles

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 155
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 hodinami, warann napsal:

Za me taky dobry a supr ti sedi. Jsou to aktualne jediny hodinky co mi vrtaji hlavou. Akorat kombo s BB58 je dost ujety. 

Přesně nad tímhle kombem já uvažuju: bb58 v černé jako takový zástupce vintage stylu, do společnosti a tak, pelagos 39 jako moderní kus ve sportovním duchu a tak (momentálně mi tu roli tak nějak plní spb143). Ale rozhodně nebudu tvrdit, že nejsem ujetý😁

Jinak včera vyzkoušeny na ruce a ano, má to ostré hrany, titan je až nezvykle lehký, ale kupodivu nic z toho mě nějak neodradilo.👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těch ostrých hran jsem jsem se bál taky, ale jakmile je máš na ruce, tak to absolutně není nijak cítit. A to bych řekl, že se řadím spíš k těm citlivějším jedincům. Lehkost titanu za mě jednoznačně plus, proto jsem si je kupoval. Navíc se mi líbí te surový look broušeného titanu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, LovecK napsal:

Jsou to pěkné hodinky, pro mě už trochu titěrné k mé výšce/hmotnosti. Vadí mi absence datumovky, ale na BB jsem byl paradoxně s nodate v pohodě.

D48ACAA8-57A1-4C60-8A48-4D7530897702.jpeg

Přitom takhle z fotky bych řekl, že jsou Ti naprosto v pohodě. Já jsem drobný, takže většinou řeším spíš opačný problém. Možná by Ti pak spíš vyhovaly ty plnotučné původní…navíc mají i datum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak ty jsem nejspíš vzal já po vánocích 😇. Koukal jsem na ně ve výloze u Bechyněho a na druhý den si je ze srandy šel zkusit. No a pak jsem s nima rovnou odkráčel, na moje dětské zápěstí sedly jak nic a ten ghosting efekt na lunetě mně uchvátil. Při nastavení tahu mi spona sedla přesně doprostřed zápěstí takže ani nepozoruju že by byla extra dlouhá.

jak psali výše, jsou ostré - to je bez diskuze. Když je máš na ruce, tak to nepozoruju, ale třeba když si hraju s děckama tak je musím sundat aby se neškrábly. A pak taky při sundávání.

Super detaily co žeru jsou červený text, t-fit, a tenkost pouzdra.

FB63EE74-A982-4907-9AD2-132EF6DE0C02.jpeg

A795D081-9B8D-4B56-94ED-B6BAFB2C6A2C.jpeg

F3F7E974-E7D5-4132-9ACB-B56DAEE1697E.jpeg

32D4DE80-55F5-4AB2-A16B-D838DFC176CD.jpeg

BD3B6396-622C-4FFD-89AB-6B006B5524F5.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, tomato napsal:

Tak ty jsem nejspíš vzal já po vánocích 😇. Koukal jsem na ně ve výloze u Bechyněho a na druhý den si je ze srandy šel zkusit. No a pak jsem s nima rovnou odkráčel, na moje dětské zápěstí sedly jak nic a ten ghosting efekt na lunetě mně uchvátil. Při nastavení tahu mi spona sedla přesně doprostřed zápěstí takže ani nepozoruju že by byla extra dlouhá.

jak psali výše, jsou ostré - to je bez diskuze. Když je máš na ruce, tak to nepozoruju, ale třeba když si hraju s děckama tak je musím sundat aby se neškrábly. A pak taky při sundávání.

Super detaily co žeru jsou červený text, t-fit, a tenkost pouzdra.

FB63EE74-A982-4907-9AD2-132EF6DE0C02.jpeg

A795D081-9B8D-4B56-94ED-B6BAFB2C6A2C.jpeg

F3F7E974-E7D5-4132-9ACB-B56DAEE1697E.jpeg

32D4DE80-55F5-4AB2-A16B-D838DFC176CD.jpeg

BD3B6396-622C-4FFD-89AB-6B006B5524F5.jpeg

Super, vítej do klubu, sedí Ti parádně. Nejpohodlnější hodinky široko daleko co znám, tak si je užívej 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Vložím sem dotaz na přesnost, aktuálně mi P39 dělají 6,8s za den (průměr za dobu 5 dní).

jelikož jsou COSC, tak bych čekal lepší čísla (-2 až +6s). Jak jste na tom vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych zkusil odkládat v poloze korunkou dolů, co to udělá - takhle se mi bb58 srovnaly na dlouhodobě zhruba +2spd, původně taky klidně k těm 6 sekundám. Při slabém nátahu (když málo nosím, pracuju z domu a pod.) se začnou trochu zpomalovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 2. 2023 v 11:41, Harrior napsal:

Ja bych zkusil odkládat v poloze korunkou dolů, co to udělá - takhle se mi bb58 srovnaly na dlouhodobě zhruba +2spd, původně taky klidně k těm 6 sekundám. Při slabém nátahu (když málo nosím, pracuju z domu a pod.) se začnou trochu zpomalovat.

Zkusil jsem, a zafungovalo!

za včerejšek na ruce a nocováním na korunce se odchylka pohybuje na 3,2s/den.

Díky za tip!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...