Přejít na obsah

PRIM NEBEŠTÍ JEZDCI LE


Doporučené příspěvky

před 28 minutami, seikó napsal:

Pripada mi, ze ta mimostredka je nejak divne nizko... chtelo by to ostrejsi fotku.

No, mozna byl prvotni zamer jiny nez jaky je finalni produkt. Nebo to byla jen jedna z variant. Tady nam to asi nikdo z Eltonu nerekne...

Kazdopadne velmi dobry, temer detektivni, postreh 👍

Díky.... 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 46
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Omlouvám se, že to vytahuju, klidně pak do mě. Ale hlava mi to fakt nebere... koukl jsem teď na facebook PRIMu Manufacture 1949 a vidím jejich příspěvek k této limitce.


823877918_Snimekobrazovky2022-10-19v12_21_29.png.e9af73633d191c1129173c7ed709f869.png

Takže mají návrhy, z toho jeden slibný a druhý bych i řekl velice povedený. Pak to začnou "ladit"...
Uděláme větší a výraznější "zářezy" do lunety. Dáme malou hodinovou ručičku a celé do humpoláckého rámečku, takže ušetříme za lumi. Korunku ve stylu letecké, pche, dáme velkou a bude tam vrtulka. Jo a pouzdro "okrouháme" jako náš děda, když dělal sporty II z mědi, tím přidáme punc starého. No a na mimostředku nebo vniřní stupnici zapomeňte, to už je moc nóbl a nikdo se pod to nepodepíše. ...

Vážně to nechápu, už podruhé za sebou vidím povedené návrhy a pak výsledný produkt, který za návrhy a řešením dost zaostávají. Kde je ve výsledku to ladění a mazlení? 🤔
No ne, ale dýnko je pěkné. Opravdu. To asi ušlo "ladění".



 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně to připomíná Pohlreicha a Ano, šéfe jak řikal, že největším nepřítelem kuchaře je jeho invence - jak říkáš, první návrhy jsou dobrý, ale vylezl z toho dort od pejska s kočičkou...každý něco přidal "za sebe" a je z toho paskvil...ach jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...