Jump to content

P: 20mm Hirsch Performance (Robby) + Kaučuky

Recommended Posts

Ahoj přátelé, k prodeji mám následující řemínky. 

1) Hirsch Robby - nošen asi 2 týdny, měl jsem jej na Flightech. Iritovala mě velikost 20mm na 21mm nožky, takže prodávám. Jedná se o starší model tohoto strapu https://www.strapshop.cz/hirsch-performance/hirsch-robby/8848 (bez rychlostěžejek). Koncovky jsou trošku odrbané od lunety na Seiko, viz. foto. Není to nic hrozného, ale raději avizuji předem. Cenu si představuji na 700 Kč

2) Rychlostěžejkový kaučuk tmavě zelená - původ Čína, platil jsem asi 420,-. Nebyl ani jednou na ruce - cena 300 Kč.

3) Rychlostěžejkový kaučuk oranžová - původ Čina, platil jsem asi 420,-. Na ruce asi den. Jde vidět, že jsem na něm už sundával rychlostěžejky (měnil jsem za 19mm), takže nese mírné vizuální poškození. - Cena 250 Kč.

4) Rychlostěžejkový kaučuk šedá- původ Čina, platil jsem asi 420,-. Na ruce taky asi den. Opět, na jedné straně lze vidět, že jsem na něm už sundával rychlostěžejky (měnil jsem za 19mm), takže nese mírné vizuální poškození. - Cena 250 Kč.

5) Rychlostěžejkový kaučuk černá - původ Čína, platil jsem asi 420,-. Na ruce taky max pár hodin - cena 300 Kč.

- Zasílám Zásilkovnou (79,-) či jak se domluvíme. 

Díky za možnost inzerce.

T

IMG_1220.JPG

IMG_1219.JPG

IMG_1218.JPG

IMG_1217.JPG

IMG_1215.JPG

IMG_1216.JPG

IMG_1221.JPG

• Tikal changed the title to P: 20mm Hirsch Performance (Robby) + Kaučuky
 Share

• Create New...