Přejít na obsah

Nosíte dvoje hodinky?


MartinJel

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 43
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před hodinou, Dreak napsal:

No, mam hodinky rad, takze se muzu divat na dva ruzne ciferniky a hned mam lepsi naladu, takhle se podivam 5x za den a uz je tam znatelny rozdil. Realne mi to ale pomaha asi jako cesku Zeman, vubec nijak

Díky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já musím pracovně být pořád na příjmu, takže se prakticky nevyhnu Apple Watch - náramek by to řešil, ale zatím jsem nenarazil na žádný, ze kterého by se dalo volat. Do toho se samozřejmě nechci vzdát "normálních" hodinek, takže mít dvoje je jediná možnost. Ze začátku jsem si připadal divně, ale dost rychle jsem si zvykl, teď už mi to vůbec nepřijde. Okolí si toho z 95% nevšimne a u těch zbylých 5% je to spíš příjemné téma ke konverzaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel náramek u mě neřeší Aktivity s GPS, výzvy s přáteli, měření některých zdravotních funkcí atd. Já si také připadal hodně divně, ale vidím a znám stále více lidí co to takhle má a připadám si normálnější 🙂 A jak říkal Petr Mára pokud se to někomu nelíbí tak je to problém okolí né můj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, MartinJel napsal:

A jak říkal Petr Mára pokud se to někomu nelíbí tak je to problém okolí né můj.

Takže když budu chodit po ulici s ču*ákem venku z kalhot a lidem se to nebude líbit, tak je to jejich problém a ne můj? :D

Abych nebyl OT, tak za mě prostě jedny... buď chci mít na zápěstí nějaké zajímavé/hezké hodinky nebo nějakou smart-věc.

"Na Maradonu" mi to připadá divný a to, co posílal @Emiliano, je v mých očích úplně příšerný... :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si doma pokusně nasadil na druhou ruku také hodinky. Asi ty nejmenší a nejlehčí, co mám, na NATO ještě k tomu a byl to hrozný nezvyk, na pravé (silné) ruce je asi nemůžu nosit. Hodinky byly mnohem častěji exponované nějaké havárii, jakoby mi na té ruce vůbec nepasovaly, neseděly. Když jsem je přitáhl o jednu dírku, aby zůstaly na místě, ruka začala chytat panické stavy, že je škrcena a volala levou o pomoc. A navíc jsem si připadal jak tatar. A to jsem byl jen doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D:D :D já apple watche nesundávám vůbec, ani když třeba kuchám krůtu (a mám v ní ruku po loket) nebo něco takového. A jak říkám, taky jsem si ze začátku připadal divně. Ale zvykl jsem si. Takže prostě když je prostor, tak přihodím mechaniky, jinak mám jenom AW. Navíc teda musím říct, a co jsem četl, tak nebudu sám, že oproti některým názorům, že je člověk obětí elektroniky a mobilu, tak je to přesně naopak. Díky nim nemusím kontrolovat mobil, jestli náhodou někdo něco nechtěl, takže ho mám reálně v ruce o dost míň. Navíc bych na to musel občas myslet, že se mám jít podívat, ale takhle to můžu úplně vypustit, protože vím, že oznámení z hodinek mi neunikne. A co chceš na hodinky dostávat, to už si nastavíš. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Tichus napsal:

:D:D :D já apple watche nesundávám vůbec, ani když třeba kuchám krůtu (a mám v ní ruku po loket) nebo něco takového. A jak říkám, taky jsem si ze začátku připadal divně. Ale zvykl jsem si. Takže prostě když je prostor, tak přihodím mechaniky, jinak mám jenom AW. Navíc teda musím říct, a co jsem četl, tak nebudu sám, že oproti některým názorům, že je člověk obětí elektroniky a mobilu, tak je to přesně naopak. Díky nim nemusím kontrolovat mobil, jestli náhodou někdo něco nechtěl, takže ho mám reálně v ruce o dost míň. Navíc bych na to musel občas myslet, že se mám jít podívat, ale takhle to můžu úplně vypustit, protože vím, že oznámení z hodinek mi neunikne. A co chceš na hodinky dostávat, to už si nastavíš. 

Mám to taky tak, že Garmin pořád i na spánek a pak když jsou příležitosti na druhé ruce Casia. Mobil díky tomu také používám méně a nemám potřebu zbytečně po něm sahat 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, MartinJel napsal:

Mám to taky tak, že Garmin pořád i na spánek a pak když jsou příležitosti na druhé ruce Casia. Mobil díky tomu také používám méně a nemám potřebu zbytečně po něm sahat 

Přesně tak. Já bych teda ke smartwatchům na druhou ruku nebral quartzky - ale to uz je můj "problém" :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam rad technologie, ale nedokazem sa vzdat mechanickych hodiniek, takze nosim klasika mechaniky a na pravej ruke garmin, vyzeraju ako apple watch, mam to ako tracker a nerusi ma to. Ono to asi bude cim dalej viac bezne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam rad technologie, ale nedokazem sa vzdat mechanickych hodiniek, takze nosim klasika mechaniky a na pravej ruke garmin, vyzeraju ako apple watch, mam to ako tracker a nerusi ma to. Ono to asi bude cim dalej viac bezne.

Mám to stejně jen Garmin mám Tactix 7 (velké cibule) na druhé ruce další velké Casia občas je ta velikost docela znát


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

ja jsem nejaky cas zkousel mit na druhe ruce fitness pasek, ale po tydnu me to vzdy preslo.
Mimochodem, sice to neni zalezitost Evropy, ale nema nahodou nekdo zkusenost se Sony Wena? (idealne v posledni verzi 3)
kdo nezna, pro predstavu zde:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je to za divný vlákno???

jedeme se ženou na prodloužený víkend. Sednu do auta a jak položím ruce na volant, tak se mi poodhrnou rukávy. Žena se mi podívá na zápěstí a říká: “ty jseš magor”. Načež si poodhrne svoje zápěstí 😂😂😂

411EDAC1-E8DA-4009-80AB-B577C20B49F3.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Ajaj napsal:

Co je to za divný vlákno???

jedeme se ženou na prodloužený víkend. Sednu do auta a jak položím ruce na volant, tak se mi poodhrnou rukávy. Žena se mi podívá na zápěstí a říká: “ty jseš magor”. Načež si poodhrne svoje zápěstí 😂😂😂

411EDAC1-E8DA-4009-80AB-B577C20B49F3.jpeg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Párkrát jsem měl dvoje hodinky, když jsem běhal do práce a měl jsem čerstvě po pořízení prvních automatů... Na druhé ruce Garmin. Ale přišlo mi to divný, byť byly oboje schované pod bundou 🙂 Tak jsem toho po chvíli nechal a když mám "sportovní" den, tak holt mám i v hokně celý den jen ten Garmin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...