Přejít na obsah

STEINHART "Nav B-Chrono II"


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 307
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Cim vic na ne cumim, tim vic se mi libi, sakra :crying_anim02:

 

Taky to tak vidim. Jsou povedene.

 

Chtel bych se zeptat, jak pracuje strojek uvnitr. Myslim jednotlive subcifernicky a velka vterinovka.

Na sestce jsou hodiny, to je jasne. Na devitce vterinovka. Co se odpocitava na dvanactce?

Minuty mi tam nejak nesedi. A co ta velka vterinovka? Ta si svoje plni kdy? Nerusi vas tam,

kdyz nemaka?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
Taky to tak vidim. Jsou povedene.

 

Chtel bych se zeptat, jak pracuje strojek uvnitr. Myslim jednotlive subcifernicky a velka vterinovka.

Na sestce jsou hodiny, to je jasne. Na devitce vterinovka. Co se odpocitava na dvanactce?

Minuty mi tam nejak nesedi. A co ta velka vterinovka? Ta si svoje plni kdy? Nerusi vas tam,

kdyz nemaka?

Diky

 

Na devítce vteřinovka, ta běží pořád. Na dvanátce máš máš minutový sčítač stopek, počítá kolik minut běží stopky, tenhle strojek ho má po 30min, takže za hodinu oběhne ručka ciferník dvakrát. Na šestce máš hodinový sčítač, ten počítá kolik hodin běží stopky, má tam dílky po půl hodině abys věděl kolikáté kolo běží minutový sčítač. A ta vteřinovka co pořád stojí tak ta běží jek když zapneš stopky. Ta středová vteřinovka neruší.

 

EDIT: přidal jsem krátké video:

 

http://cz.youtube.com/watch?v=5D9VRp2Ji2c

Upraveno uživatelem Tada
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na devítce vteřinovka, ta běží pořád. Na dvanátce máš máš minutový sčítač stopek, počítá kolik minut běží stopky, tenhle strojek ho má po 30min, takže za hodinu oběhne ručka ciferník dvakrát. Na šestce máš hodinový sčítač, ten počítá kolik hodin běží stopky, má tam dílky po půl hodině abys věděl kolikáté kolo běží minutový sčítač. A ta vteřinovka co pořád stojí tak ta běží jek když zapneš stopky. Ta středová vteřinovka neruší.

 

EDIT: přidal jsem krátké video:

 

http://cz.youtube.com/watch?v=5D9VRp2Ji2c

 

Hodinky pekne, video hodinek rovnez, ale tve spratelene video "Christmas tree challenge 2008" uz nikoli... :thumbsdown_anim:

...respektive je to celkem pekna prasarna...

Upraveno uživatelem Gorg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
Hodinky pekne, video hodinek rovnez, ale tve spratelene video "Christmas tree challenge 2008" uz nikoli... :thumbsdown_anim:

...respektive je to celkem pekna prasarna...

 

Tak spřátelená videa asi nemá cenu řešit - to by pak člověk musel být naštvaný na půlku světa ;) Prasárna to ale je, to máš pravdu. Už bych to víc neřešil, jsme tady kvůli hodinkám. Víc řašit to nemá cenu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT: přidal jsem krátké video:

 

http://cz.youtube.com/watch?v=5D9VRp2Ji2c

 

Blahopřeji k hodinkám a díky za video :thumbsup_anim: . Nešlo by natočit ještě jedno, kde by byly z větší vzdálenosti (na ruce), aby byly lépe vidět proporce a taky pohled zboku? Pomohlo by mi v rozhodování ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
Blahopřeji k hodinkám a díky za video :thumbsup_anim: . Nešlo by natočit ještě jedno, kde by byly z větší vzdálenosti (na ruce), aby byly lépe vidět proporce a taky pohled zboku? Pomohlo by mi v rozhodování ..

 

Určitě ještě něco natočím, jsem líný sepsat normální recenzi, takže asi udělám video-recenzi, ať je taky jednou nějaká změna :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi prohlásím hrozné kacířství, ale ty potvory se mi líbí skoro jako IWC pilot. Já vím, že to je nehoráznost ale ten ciferník je skutečně vyvážený. Tak asi nebudu muset tolik šetřit, že?

 

Tak to já klidně řeknu...ano líbí se mi víc jako IWC pilot chrono...těm chybí číslice 3,6,9 a není to úplně ono, ale ciferník S chrono II je opravdu vymazleně vychytanej...takže Gunter :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Když hodinky v noci svítí vypadají jako normální pilotky, právě díky tomu že mají všech 12 číslic tam, kde mají být. Luminescence indexů a ručiček chronografu je trošku horší, ale může to být i tím, že jsem je zatím neměl pořádně na přirozeném světle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi prohlásím hrozné kacířství, ale ty potvory se mi líbí skoro jako IWC pilot. Já vím, že to je nehoráznost ale ten ciferník je skutečně vyvážený. Tak asi nebudu muset tolik šetřit, že?

 

 

Takto se to brát asi nedá :) . To by jsme mohli srovnávat všechno se vším. Ono to samozřejmě jde, ale u hodinek to podle mně ztrácí smysl. Na svých Steinhartech 47 mám tři "zrníčka" prachu pod proskleným dýnkem (neřeším to) :) a to by se u IWC podle mně nestalo a je to jen z mnoho rozdílů na venek pozorovatelný. Taky ta tradice že.... . :thumbsup_anim:

Jinak taky prosím o další video, hlavně pokud možno za lepšího světla, je tam tma jak ve sklepě! :D :cool02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
Takto se to brát asi nedá :) . To by jsme mohli srovnávat všechno se vším. Ono to samozřejmě jde, ale u hodinek to podle mně ztrácí smysl. Na svých Steinhartech 47 mám tři "zrníčka" prachu pod proskleným dýnkem (neřeším to) :) a to by se u IWC podle mně nestalo a je to jen z mnoho rozdílů na venek pozorovatelný. Taky ta tradice že.... . :thumbsup_anim:

Jinak taky prosím o další video, hlavně pokud možno za lepšího světla, je tam tma jak ve sklepě! :D :cool02:

 

V pokoji mám blbé světlo, protože tam mám bodovky a ať je nastavím jak je nastavím tak to hází stíny nebo je tma... Ale uklidím si konferenční stolek a možná se do toho videa ještě dnes pustím, i když bych se asi měl učit na zkoušky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já klidně řeknu...ano líbí se mi víc jako IWC pilot chrono...těm chybí číslice 3,6,9 a není to úplně ono, ale ciferník S chrono II je opravdu vymazleně vychytanej...takže Gunter :notworthy:

 

Úplný souhlas, jsem zvědavý, čím nás Gunter překvapí i nadále. Tyhle hodinky jsou pěkně vymazlený. :guitar:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já klidně řeknu...ano líbí se mi víc jako IWC pilot chrono...těm chybí číslice 3,6,9 a není to úplně ono, ale ciferník S chrono II je opravdu vymazleně vychytanej...takže Gunter :notworthy:

 

Tohle přesně mě napadlo jakmile jsem je poprvé uviděl. Zrovna jsem byl na lovu IWC a hledal způsob, jak to okecám doma... A najednou je tu alternativa za "lidovou" cenu. Super, nemůžu se dočkat, až je uvidím naživo ...

 

post-786-1229370248.jpgproduct-zoom-iwc-11566.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...