Přejít na obsah

Omega Seamaster Planet Ocean 600M


Doporučené příspěvky

Batmany v nedohlednu a Apple Watch už mě trochu nudily.

Takže chronobundus zaúřadoval a já se rozhodl čekání na GMT Mastery (pokud vůbec bude mít konec) zkrátit.

Jak říká stará legenda: "Když nemáte Rolex, dejte tam Omegy."

No a pak už to bylo "jen" o výběru modelu.

Bondovky už jsem vícekrát měl a dlouhodobě mě fascinuje ta Planet Ocean modrá - o pár kouskách jsem v prodejním vlákně jednal, tento týden to už konečně dopadlo - a já tak vstoupil potřetí do stejné řeky.

Trochu jsem se bál té tloušťky, ale obavy se ukázaly jako zbytečné.

A po pár dnech si říkám, jestli ty batmany vlastně ještě vůbec chci...ale to mě asi zase brzo přejde a budu zase brečet, že pořád ještě nejsou...

IMG_1090.thumb.jpeg.b5c53f59983371eaba9b408e5cae11ea.jpegIMG_1088.thumb.jpeg.e4f70e9f65b161bb3e5847b1cf990841.jpegIMG_1084.thumb.jpeg.8ca1d23f6482eaf82d06d632ddc287b0.jpegIMG_1080.thumb.jpeg.3700e7c56f868c40ce261f0480332680.jpeg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu modrou na místních fotkách fakt nechápu. Když jsem tyhle POčka chtěl, samozřejmě jsem šel po modrých. Jejich obhlídka naživo mě ale velmi zklamala. Modrá mně přišla velmi nevýrazná, spíš taková šedomodrá s převahou té šedé. Pocitově velmi nevýrazná a mdlá. Nejdřív jsem si myslel, že je to bílými stěnami a celkovým osvětlením prodejny, ale když jsem je dal vedle modrých keramických vlnek, byly ty vlnky mnohem sytější a modrá krásnější než u těch POček. Nakonec jsem tedy u POček skončil u černo-oranž varianty, která mě na místě oslovila vedle těch modrých mnohem víc. Když ale vidím tuhle fotku, tak je to nádhera. A měl bych jasno. Nechápu to :( Jaké máš z té modré pocity Ty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 5 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...