Přejít na obsah

prim inhousekaliber chronomag le


cigi

Doporučené příspěvky

myšleno při vytváření nečeho, jinak se pak ten běh skupiny na dlouhou trať rozplizne

Bobe, jako se rozpliznul při tvorbě cigiho limitek. Nezapomeň, že cigi neměl tu možnost si "svoje" vlákno podle své libosti promazávat a eliminovat tam existence, který mu do toho kafraly, žvanil mu tam do toho každej, včetně mě i Oniona, většinou naprosto nesouvisející bláboly, mrkni na Diplomat 40.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 265
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď
nějak mě přestalo bavit sem smysluplně přispívat, rád si občas něco přečtu, ale todle mě trochu nadzvedlo. Cigiho reakce, ať byly jakýkoliv vždy měly aspoň motivační nebo inspirativní účinek což se vo hodně příspěvcích tady říct fakt nedá. Cigiho zapálení pro Prim beru s humorem a reservou je to jeho takovej imidž. Hlavně, když většina již zná jeho styl ...mno a zrovna v těch vašich leteckej snahách Onione byly jeho postřehy dost pravdivý. Halt vám je to u řiti, ale to je jen vaše věc a vaše limitka. Kdyžtak to smázněte taky, jsou to jen blbý plky, hlavně ve vláknu vo Primáckejch kalibrech, no a to mě už tuplem nebaví.

 

Taky něco ke smáznutí.

Zaregistrovali jste, jak se to tu za poslední rok změnilo, pomalu mizí společný zájem o předmět samý. Je nahrazován vzájemným vymezováním, negativismem a jinými kravinami. Vláken o hodinkách je jak šafránu. Co trochu nadhledu a tolerance ?

:sad01_anim: Ale pokud jsem vedle, prosím smazat a ne rozmazávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tohle bylo spíš vítaný důvod proč uraženě vykřiknout ODCHÁZÍM... Limitka prim relativně v nedohlednu (protože se do toho PRIMu moc už nechce z důvodů které tady už padly), v limitce Steinhart si cigiho nápady nenacházely cestu k uším ostatních (navíc je komické, s jakou vervou se z toho cigi, který nikdy neměl pro B-Uhren slůvka pochopení chtěl pouštět a "něco" z toho udělat... pokud možno jiného) ... A´t si každý myslí co chce, ale vyvádět kvůli tomuhle jako malý kluk? Pěkná herecká variace...

V noci z limitky Steinhart vymáznu úplně stejně pindání co jsme tam teď šoupli já, kibi, Frantík a další... protože je to vlákno na hlasování a výběr ciferníku a já předpokládám (doufám), že mně za to kibi nebo Frantík ani nenazvou nějakým sprostým slovem a ani se mi nepověsí kolem krku jako v NHL :)

 

btw: pokud tenhle příspěvek za pár hodin někdo jiný z moderátorů smázne tak se n......u... není to ani dotaz k věci a ani nijak podstatné... :)

 

Jestli jsem z Cigiho příspěvků pochopil, tak se chtěl přidat. Bohužel na tebe se přesně hodí už hodně staré přísloví:"Aktivní voják, pohroma pluku". Cigi byl do dnes jediný, kdo dokázal na chronomagu protlačit nějaké limitky. Mazat příspěvky v podstatě bezdůvodně (žádná reklama ani hrubé napadání) mi přijde odvážné a nemyslím to v dobrém. Pindat na fóru limitek Prima tě bavilo a tady to mažeš, tak kde jsme? :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jsem z Cigiho příspěvků pochopil, tak se chtěl přidat. Bohužel na tebe se přesně hodí už hodně staré přísloví:"Aktivní voják, pohroma pluku". Cigi byl do dnes jediný, kdo dokázal na chronomagu protlačit nějaké limitky. Mazat příspěvky v podstatě bezdůvodně (žádná reklama ani hrubé napadání) mi přijde odvážné a nemyslím to v dobrém. Pindat na fóru limitek Prima tě bavilo a tady to mažeš, tak kde jsme? :huh:

 

Nejsem pritelem mazani...ale nedavno tady kdekdo plisnil moderatory, ze nic nedelaji....a kdyz neco delaji, tak zase jini plisni, ze delaji...

Ten kdo byl kdy v komunalni politice to zna moc dobre...

 

Proto jsem za to, krome vulgarit nic nemazat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když už se dady řeší tohle... tak ten příspěvek byl mimo téma... byl smazán jako bude za chvíli smazán Frantíkův příspěvek který je také offtopic... všichni co se tam té diskuse účastní to berou a nikdo na svých božských slovech netrvá jako na desateru... pokud se tedy nejedná o příspěvek k věci...

hned v prvním příspěvku je přesně definováno k čemu je.. a tudíš je i extenzivně definováno co je offtopic...

 

to well: cigi mi sice po sz nadával, že jeho vlákno je plné příspěvků offtopic, ale co chce smazat nenapsal... kdyby to napsal, tak (protože to bylo vlákno "jeho" a něco mělo tvořit), tak bych to kvůli čemu se myšlenká ztrácí smáznul...

 

\jinak tuto debatu o jednom uraženém a ve skutečnosti hlavně zneuznalém kudrnáčovi končím... pa :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...