Přejít na obsah

Novinky Timex


AndyAaron

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jojo píšou to všude, ale je to plast, oni by ani takhle vypouklej minerál asi nedovedli udělat.

V tý komunikaci má Timex asi nějakej problém, protože, kromě tohohle, se píše v příbalový dokumentaci "Diver chronograph" což je samozřejmě blbost a i z kampaně na hodinky je jasný, že jim tam prostě vypadlo R a má tam být "Driver chronograph"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě u nich plast nevadí... má to takové kouzlo vintage doby, kterou mám u hodinek rád. 

U toho zapínání tahu jsem si říkal, že to bude nic moc. Což jsi mi potvrdil. Ale ač na tahy nejsem, tak tady bych tah preferoval. Pasuje to spolu víc než na kůži (si myslím). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, AndyAaron napsal:

Naprosty souhlas. A obcas mam i dny, kdy preferuju plast nad safirem ;)
Mineralu se vyhybam pokud to jde, to nema zadnou pridanou hodnotu.

Tak samozřejmě 😉 Moony se safírem bych si nekoupil 👍

před 33 minutami, libor2002 napsal:

Mě u nich plast nevadí... má to takové kouzlo vintage doby, kterou mám u hodinek rád. 

U toho zapínání tahu jsem si říkal, že to bude nic moc. Což jsi mi potvrdil. Ale ač na tahy nejsem, tak tady bych tah preferoval. Pasuje to spolu víc než na kůži (si myslím). 

Hele tah jim sedí pěkně, ale i na tom rallye řemenu, co sem jim na rychlo "vyrobil" vypadají moc pěkně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkné hodinky, tyhle chrona. Dost mě zajímá bílý číselník. Ale i takto jsou pěkné.

@Kristian.nov: Díky za fajn shrnutí, jen dotaz, když je centrální vteřinovka na "12" lícuje na přesno? Jinak na tom tahu jsou super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Sphinxx napsal:

Moc pěkné hodinky, tyhle chrona. Dost mě zajímá bílý číselník. Ale i takto jsou pěkné.

@Kristian.nov: Díky za fajn shrnutí, jen dotaz, když je centrální vteřinovka na "12" lícuje na přesno? Jinak na tom tahu jsou super.

Nelícovala, ale když vytáhneš korunku dají se ručičky chrona tlačítky zarovnat. Většina quartz chron tohle umí. Takže jsem ji jednoduše zarovnal a už lícuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...

mě u toho Timexu vadí, že mají mnohdy zajimavý koncept, ale pak v reálu to provedení působí na první pohled strašně lacině. Na druhou stranu ty hodinky stojí pár korun, ale raději bych si připdal a oni by tomu mohli přidat něco navíc.

Upraveno uživatelem papun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...