Přejít na obsah

Bacha na modré PASSATY ! ! !


N4M

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 624
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

nojo, tak to je mi líto... ale ono to opravdu fnguje... stejně jako mikrovlná trouba, radar a eletrický proud :) Pokud si dokážete předstdíavit měření na stacionárním radaru, tak tohle je to samé... jenom počítač (ano, jednodušší něž ten co řídí třeba raketoplán) vyhodnocuje vyslání a příjem odrazu signálu v intervalech které jsou prostě rychlejší než naše myšlenka při spatření vnadné blondýnky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám plyšovýho kocoura! A dokonce se mnou jezdí neustále v autě na zadním sedadle, aby mi nebylo smutno. :D

 

Karlosi, jednoduše při měření rychlosti je čas zanedbatelně malá veličina, takže zrychlení nebo zpomalení, které je závislé na čase nemůže výsledek ovlivnit. To je přece pochopitelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové co řešíte, vždyť mají omezovač na směšných 250kmh, nás nedostanou :D

 

Já mám jen 650ku, ne Rpyčo1, takže mě si v mejch 210ti daj k snídani, jak malinu :crying_anim:

 

 

 

nojo, tak to je mi líto... ale ono to opravdu fnguje... stejně jako mikrovlná trouba, radar a eletrický proud :) Pokud si dokážete předstdíavit měření na stacionárním radaru, tak tohle je to samé... jenom počítač (ano, jednodušší něž ten co řídí třeba raketoplán) vyhodnocuje vyslání a příjem odrazu signálu v intervalech které jsou prostě rychlejší než naše myšlenka při spatření vnadné blondýnky...

 

To jako, že ty stacionární sou tak velký proto, že jsou v nich mikrovlnný trouby, páč sou levnější? :lol2:

 

Asblonckou si dovolim oponovat, o přítomnosti šťavnatý blondýnky vím i když je teprve za rohem :thumbsup_anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohodle Passata mají poldové v Malackách,brácha co tam bydlí onehdy říkal že jim neujelo ani Porsche.Ale prej tam omezovač nemají...

 

Záleží jaký Porsche, pokud Cayenne nebo ještě Boxster tak ok, i běžná carrera (no turbo) má ovšem poněkud jiná pružná zrychlení a také o dost jiné jízdní vlastnosti. Každopádně je tento Passat velmi rychlý a 90% aut mu neujede.

 

 

Upraveno uživatelem midloch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží jaký Porsche, pokud Cayenne nebo ještě Boxster tak ok, i běžná carrera (no turbo) má ovšem poněkud jiná pružná zrychlení a také o dost jiné jízdní vlastnosti. Každopádně je tento Passat velmi rychlý a 90% aut mu neujede.

zadny porsche :) zalezi na ridici, ne na aute.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na dálnici záleží zejména na tom co máš pod kapotou tj. v 1.2 HTP můžeš být Loeb, ale ten Pašík tě zařízne jak podsvinče,... na běžné silnici je to ovšem víc o tom řidiči to je bez debat.

ale no tak. od kdy jezdi PCR v 1.2HTP? pokud si vezmu R36 tak mi ve sve 911 neujedes ani na D1. a moc dobre to vis ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na dálnici záleží zejména na tom co máš pod kapotou tj. v 1.2 HTP můžeš být Loeb, ale ten Pašík tě zařízne jak podsvinče,... na běžné silnici je to ovšem víc o tom řidiči to je bez debat.

 

tak, tak, na okreskách mě s mojí "lehce upravenou" 17letou popelnicí na hraní nikdy nechytí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Nojo, tyhle R36 jsou nadmíru protivné a nepříjemné. Já sám jsem řídil Passat CC 3.6FSI, což je to samé jen v jiném kabátě a musím říct, že to docela jede... Ale trošku hůř zatáčí. Alespoň že nějakou slabinu to má :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc si policie nevybere auto vyrobeny v Cesku? Proc dovazi? Na co potrebujou mit na aute tuningovy prvky typu spoiler, velky litaky .... ??? Proc se utracej my dane za tuneni policejnich aut? Proc se utraci za zmenu barevnyho provedeni policejniho auta, kdyz nezalaze na barve, ale na zakonech a na pristupu chlapcu od policie k lidem? Proc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc si policie nevybere auto vyrobeny v Cesku? Proc dovazi? Na co potrebujou mit na aute tuningovy prvky typu spoiler, velky litaky .... ??? Proc se utracej my dane za tuneni policejnich aut? Proc se utraci za zmenu barevnyho provedeni policejniho auta, kdyz nezalaze na barve, ale na zakonech a na pristupu chlapcu od policie k lidem? Proc?

 

Proč se ti nelíbí takové zkvalitnění policejní práce jako když se nastříkne na auťáky pomáhat a chránit? Já se od té doby cítím daleko bezpečněji a konečně vím na co tu jsou, do té doby jsem se domníval že většinou na h....

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc si policie nevybere auto vyrobeny v Cesku? Proc dovazi? Na co potrebujou mit na aute tuningovy prvky typu spoiler, velky litaky .... ??? Proc se utracej my dane za tuneni policejnich aut? Proc se utraci za zmenu barevnyho provedeni policejniho auta, kdyz nezalaze na barve, ale na zakonech a na pristupu chlapcu od policie k lidem? Proc?

Protože kdybysme někdy dopustili, že je možné to dělat levněji, jak bysme potom získávali prachy na fédrpuše a šněrovačku pro pana hejtmana ?

Mezi námi, žádný Passat nebude nikdy dost rychlý, o hodně rychlejší je telefon ale to bysme potom museli ale už fakt začít................... :thumbsdown_anim:, fuj, ani se mi to nechce vyslovit.

Upraveno uživatelem mechano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...