Přejít na obsah

Oblekovky pro dělníka kapitalismu


Doporučené příspěvky

Zdravím místní chronopacienty,

už nějak hrozně dlouho si říkám, že bych si měl pořídit nějaké oblekovky do práce.

Za boha si ale nemůžu vybrat jaké, resp věc se má takhle: Sháním nějaké hezké levnější oblekovky, elegantní hodinky 34-40mm s datumovkou třeba max do 50k.

Můžou být na tahu (ten nosím jen v létě) i na kůži (pak bych si k nim dokoupil tah s rovnými koncovkami) 

Co nejtenčí nejlépe do 1 cm max

Mám např datejusty, ty se mi ale do práce tahat nechtějí, vzhledem k tomu, že prostě nechci aby si o mě nějaký klient řekl bůhvíco (pokud teda rozumí hodinkám :D ) 

V práci chodím většinou v obleku nebo jen košile a kalhoty. 
 

Zatím mě napadl třeba Nomos Orion, atd.
 

Pokud nějaký expert dokáže poradit budu moc rád :) 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi přijde ideální volba Junghans. Historie, vlastní výroba, ikonické nadčasové modely. Pro obdivovatele časomír z řad klientů přinesou plusové body, pro neobdivovatele to budou no name obyčejné hodinky, žádné podezření z okázalosti nebo "hogo fogo" stylu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 9. 2022 v 21:23, paya01 napsal:

Co něco od Mida?

Mido Baroncelli limitky sú super hodinky za pár peňazí ... síce tam chýbajú minutové indexy, no na mnohých H.Moser chýbajú indexy úplne a aj tak sú geniálne 🙂

M037_407_16_261.00_IBA_Baroncelli_PR4.thumb.jpg.d8e9b5bac19ae9325b37613cd343d28d.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...