Přejít na obsah

Hodinky pro slepce - Nadace Leontinka


Frantik

Doporučené příspěvky

Nápady jsou bezesporu podnětné,jde jen o to,zda je mezi námi někdo,kdo má možnost to rychle realizovat, aby se nakonec ty hodinky nepředávaly s velikonočníma kraslicema

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 272
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dnes bych mel zverejnit cislo uctu a vs. Nejlepsi bude, kdyz kazdy posle castku, kterou on sam chce. Jen nas dost, takze dat dohromady par tisic nebude problem. Puvodne jsem to chtel rozpocitat, ale netusil jsem takovy zajem. Ode dneska si dame limit napriklad do 5. ledna, kdy zasilani penez ukoncime. Ja potom zverejnim finalni castku - to bude panecku prekvapeni. Na castce bude zaviset, kolik kousku hodinek koupime.

Vim, ze je mozne jit do levnejsich kousku, ale ty Wengery mi prijdou nejlepsi. I nam, jako chronomagorum, by melo zalezet na tom, jak budou ty hodinky vypadat a proto nechi jit do uplneho srotu. Tzn. s timto poctem prihlasenych to vypada na 2 - 3 kousky a zbytek penez vyuzije nadace pro dalsi ucely.

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes bych mel zverejnit cislo uctu a vs. Nejlepsi bude, kdyz kazdy posle castku, kterou on sam chce. Jen nas dost, takze dat dohromady par tisic nebude problem. Puvodne jsem to chtel rozpocitat, ale netusil jsem takovy zajem. Ode dneska si dame limit napriklad do 5. ledna, kdy zasilani penez ukoncime. Ja potom zverejnim finalni castku - to bude panecku prekvapeni. Na castce bude zaviset, kolik kousku hodinek koupime.

Vim, ze je mozne jit do levnejsich kousku, ale ty Wengery mi prijdou nejlepsi. I nam, jako chronomagorum, by melo zalezet na tom, jak budou ty hodinky vypadat a proto nechi jit do uplneho srotu. Tzn. s timto poctem prihlasenych to vypada na 2 - 3 kousky a zbytek penez vyuzije nadace pro dalsi ucely.

Jestliže se z charitativní akce stane opět klasika Chronomagu - diskuse o tom, zda je lepší pevné nebo průhledné dýnko a zda je lepší kvarz Eta nebo Ronda, jdu od toho.

Charita není exhibice, cílem je "nakrmit" z dostupných zdrojů co nejvíce hladovějících.

kontakt@garde-uhren.de

http://www.garde.de/html/collections.shtml

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestliže se z charitativní akce stane opět klasika Chronomagu - diskuse o tom, zda je lepší pevné nebo průhledné dýnko a zda je lepší kvarz Eta nebo Ronda, jdu od toho.

Charita není exhibice, cílem je "nakrmit" z dostupných zdrojů co nejvíce hladovějících.

kontakt@garde-uhren.de

http://www.garde.de/html/collections.shtml

 

 

Zadna diskuze se nekona a konat nebude. Ja jsem zalozil toto vlakno a navrhl projekt, od zacatku slo o hodinky Wenger, od zacatku slo o Koscom (kde snad bude mozna i zajimava cena). Vsichni, kdo se prihlasili do projektu tedy akceptuji mnou dane podminky. Zadne krmeni co nejvice lidi se nekona. Jde jen o to koupit par peknych hodinek a dat je konkretnim lidem s tim, ze je to darek od chronomagoru, kterym zalezi na tom, aby i lide, kteri nevidi, vedeli kolik je hodin a mohli si uzit tu nadheru z peknych hodinek na ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud mi kalkulačka nelže,při současném počtu kolegů na na troje Wengery bylo potřeba aby jsme poslali 249.9324324 korun,tedy cena asi 7 Plzniček

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud mi kalkulačka nelže,při současném počtu kolegů na na troje Wengery bylo potřeba aby jsme poslali 249.9324324 korun,tedy cena asi 7 Plzniček

 

Coz neni tak mnoho. Navic se mi na sz hlasi i lide, kteri se nechteji zapsat do seznamu, ale penize poslou (a i vice nez 250,-) :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, že se na daný téma dá diskutovat rozumně a že se diskuze neutopí v nesmyslech, takže to jsou přehnaný obavy hned na úvod ...

Lidi, kurňa, podívejme se na to racionálně bez zbytečnejch emočních ventilací, od toho tu jsou jiný vlákna, že ano ... ;)

 

Když vedle sebe postavim několikery hodinky proti jedněm "krásnejm", tak mi z toho vychází, že je lepší varianta většího počtu, bude z nich mít radost a uděláme něco pro víc lidí ... Pokud by to mělo některý až tak zasáhnout, že by chtěli odstupovat od základní myšlenky, pak snad jako bych nic nenapsal, protože by to bylo škoda, ale taky neopodstatněný ... B)

http://www.netshop007.cz/hodinky/hodinky/h...e-a-slabozrake/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Myslim, že se na daný téma dá diskutovat rozumně a že se diskuze neutopí v nesmyslech, takže to jsou přehnaný obavy hned na úvod ...

Lidi, kurňa, podívejme se na to racionálně bez zbytečnejch emočních ventilací, od toho tu jsou jiný vlákna, že ano ... ;)

 

Když vedle sebe postavim několikery hodinky proti jedněm "krásnejm", tak mi z toho vychází, že je lepší varianta většího počtu, bude z nich mít radost a uděláme něco pro víc lidí ... Pokud by to mělo některý až tak zasáhnout, že by chtěli odstupovat od základní myšlenky, pak snad jako bych nic nenapsal, protože by to bylo škoda, ale taky neopodstatněný ... B)

http://www.netshop007.cz/hodinky/hodinky/h...e-a-slabozrake/

 

nevím jestli je potřeba rozvíjet stále nějaké teorie, když je Frantíkův projekt jasný

 

 

IMHO - hodinky seculus jsou pro staré dědky a ne pro cílovou skupinu v daném projektu - i když na ty hodinky neuvidí tak by měly být mimo funkčnosti i jako doplněk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vedle sebe postavim několikery hodinky proti jedněm "krásnejm", tak mi z toho vychází, že je lepší varianta většího počtu, bude z nich mít radost a uděláme něco pro víc lidí ... Myslim, že to hovoří za vše ... ;) Upraveno uživatelem rorda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Frantik

2. KGrop

3. lib

4. romanm

5. YPO

6. PhoeniX

7. pindero

8. kubson

9. Viktor

10. lolohh

11. Z.

12. Gilius

13. Vit

14. Spiderer

15. Roman I.

16. Baker

17. yed69

18. New Millis

19. Radimk

20. Conrad

21. Maisel

22. N4M

23. Alessio

24. Peta-Biker

25. skalis

26. horal

27. Elda76

28. Skipi

29. JanBeles

30. bandicoot

31. Filipes

32. BFG

33. boobeek

34. tolja

35. havran

36. Tyfo

37. HIFI

38. cody

39. 911

40. gandalf

41. vlasta66

42. mars65

43. Tara

44. Godin

45. Jakubisko

46. Seamaster

47. Kalifx

48. kejklik

49. INA

50. Psuťák

51. Marfi

52. Old Black

53. rorda

54. Tombed

55. Quasar007

56. babaq

57. martinbor

58. kapo

59. jorix

60. HonzaS

61. Jerryl

62. HB63

63. Luk

64. dawe009

65. Olda

66. Ghill

67. Qvído

68. DaDriva (mi tohle vlakno nejak uteklo )

69. Kamil (jsem na tom jako DaDriva )

70. Tazatel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frantík založil vlákno s jasným zadáním, to se krásně rozvinulo a jsme ve finiši.Nediskutujme o tom, co by bylo kdyby a jestli by,to je pitomost. Ber nebo nech ležet.

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Když vedle sebe postavim několikery hodinky proti jedněm "krásnejm", tak mi z toho vychází, že je lepší varianta většího počtu, bude z nich mít radost a uděláme něco pro víc lidí ... Myslim, že to hovoří za vše ... ;)

 

jo jo --- nevím jestli bych ve 25 letech toužil po vintažním vzhledu hodinek k hiphopové mikině ...

 

ale je mi to fuk - hlavně aby to bylo praktické a sloužilo tomu čemu má

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, že se na daný téma dá diskutovat rozumně a že se diskuze neutopí v nesmyslech, takže to jsou přehnaný obavy hned na úvod ...

Lidi, kurňa, podívejme se na to racionálně bez zbytečnejch emočních ventilací, od toho tu jsou jiný vlákna, že ano ... ;)

 

Když vedle sebe postavim několikery hodinky proti jedněm "krásnejm", tak mi z toho vychází, že je lepší varianta většího počtu, bude z nich mít radost a uděláme něco pro víc lidí ... Pokud by to mělo některý až tak zasáhnout, že by chtěli odstupovat od základní myšlenky, pak snad jako bych nic nenapsal, protože by to bylo škoda, ale taky neopodstatněný ... B)

http://www.netshop007.cz/hodinky/hodinky/h...e-a-slabozrake/

 

To podle mne nejsou hodinky, které by něco vydržely. Jsou sice levnější, ale chromované pouzdro je nanic. Určitě ty Frantíkovy a z Koscomu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...