Přejít na obsah

Hodinky pro slepce - Nadace Leontinka


Frantik

Doporučené příspěvky

Pro Tazatele: Vypadlo ti tam 5 lidí ze seznamu. Viz poslední seznam v příspěvku 134.

Jasně omlouvám se za toto nedopatření, co se stává maximálně jednou za 10 let :D. Teď už je to stejně jedno kdo a v jakém pořadí se registruje nebo odesílá, účet je znám a důležitý je, aby členové přispěli a ne byli na seznamu :) Ale díky za upozornění ;) Ten předvánoční spěch se projevuje všude :)

Koscom chválihodný přístup, něco obdobného by se mohlo stát každoroční tradicí(jestli to tu už někdo nenavrhl, neměl jsem čas číst celé vlákno)

Upraveno uživatelem Tazatel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 272
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Úplně náhodou jsem zachytil tuhle programovou předpověď v ČT na zítra. Myslím, že pro nestíhavé zájemce, dávají odvysílané pořady do archivu.

 

23. 12. 2008 12:30 uvidíte:

1. Vaření - na Štěpána - Roman Paulus

2. Kuchařská soutěž - p.Mauer

3. Vánoční pohádky - Káťa Krejčí

4. Karin Pavlosková

5. Nadace Leontýnka - Barbara Hulcová

 

Předpokládám, že i přes malý rozdíl v názvu, se jedná o naši vánoční přispěvatelskou destinaci.

 

Edit: ČT 2, pořad Sama doma :)

Upraveno uživatelem horal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně náhodou jsem zachytil tuhle programovou předpověď v ČT na zítra. Myslím, že pro nestíhavé zájemce, dávají odvysílané pořady do archivu.

 

23. 12. 2008 12:30 uvidíte:

1. Vaření - na Štěpána - Roman Paulus

2. Kuchařská soutěž - p.Mauer

3. Vánoční pohádky - Káťa Krejčí

4. Karin Pavlosková

5. Nadace Leontýnka - Barbara Hulcová

 

Předpokládám, že i přes malý rozdíl v názvu, se jedná o naši vánoční přispěvatelskou destinaci.

 

Edit: ČT 2, pořad Sama doma :)

 

Ano ano :thumbsup_anim: Ale chybu tam maji oni. Zde jsou jeste webove stranky www.nadaceleontinka.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád, že se nám to podařilo zrealizovat a nakonec s takovým úspěchem ...

 

Teď jsem při pročítání narazil na tento článek o podvodnym pouličnim vybírání příspěvků ...

Tohle se pravidelně rok co rok opakuje, naše akce je bez rizika a opravdu to najde toho správnýho člověka, kterej to potřebuje a udělá mu to radost ... B)

Upraveno uživatelem rorda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...