Přejít na obsah

Hodinky pro slepce - Nadace Leontinka


Frantik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 272
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jsem taky něco poslal.

 

Tady na fóru jsem jenom měsíc pasivně pročítal Vaše příspěvky a pomalu jsem přicházel hodinkám na chuť.

Teď píšů můj historicky první příspěvek tady na fóru a nevím čím to je, že zrovna v tomhle tématu. Asi že jsou ty Vánoce a já budu mít radost, že dělám někomu radost. :clap:

Nejparadoxnější na tom je, že se skládám na hodinky někomu jinému a sám žádný hodinky ještě nemám. Ale třeba je to tak správně.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem taky něco poslal.

 

Tady na fóru jsem jenom měsíc pasivně pročítal Vaše příspěvky a pomalu jsem přicházel hodinkám na chuť.

Teď píšů můj historicky první příspěvek tady na fóru a nevím čím to je, že zrovna v tomhle tématu. Asi že jsou ty Vánoce a já budu mít radost, že dělám někomu radost. :clap:

Nejparadoxnější na tom je, že se skládám na hodinky někomu jinému a sám žádný hodinky ještě nemám. Ale třeba je to tak správně.

 

Upřímně ti přeji,aby ty tvé první hodinky ti dělaly stejnou radost,jako tvůj příspěvek na tyhle.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také odesláno (i přes vyřazení ze seznamu se prostě nedám).

 

Velice rád bych poděkoval autorovi tohoto nápadu, sice se snažím pravidelně přispívat na různé akce, hlavně pro děti, ale zde se mi líbí konkrétní projekt a záruka, že všechny peníze se dostanou potřebným lidem - ne vždy mám tuto jistotu.

 

Takže díky za možnost trochu pomoci těm, co to potřebují a věřím, že to nebude na dlouhou dobu poslední počin.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...