Přejít na obsah

Hodinky pro slepce - Nadace Leontinka


Frantik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 272
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Protoze mi stale jeste chodi SZ s informacemi o dalsich prevodech, mimoradne prodluzuji termin do stredy 7.1.!!!!!!! Chci udelat maximum pro maximum penez :P Dnes se domluvim s Koscomem na nakupu 4 hodinek Wenger pro nevidomou stafetu borcu na Jizerske 50. Myslim, ze na tpo penize budou. Tyto 4 hodinky predam tuto SOBOTU na stafetovem zavode. Zbytek penez pouziji na nakup dalsich hodinek, ktere predam posleze. Nechci si to ted nejak planovat, nevim kolik penez bude, ale jen pro vase predstavu. Tak hezkej, novej, stastnej, bohatej a tikajici B) !!!!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar Frantiku-Ježíšku :)

Uděláš třeba nějaké foto, jak ty hodinky pohromadě budou vypadat?

Jinak moc díky za zorganizování takovéto prima akce a fajn, že se i Koscom hezky zapojil.

 

Jasne!!!!!!!! A napisu taky srdceryvnou zpravu :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

he he, srdceryvneho nic nepiš:)

Mě jen prostě zajímají, tak ty hodinky vypadají, bo fotografie na webu Koscom jaksi nejsou vypovídající. Prostě - víš co? - udělej jejich normální recenzi typu První dojmy :P

 

Dneska jsem se pridal.Takze doufam ze to dojde do stredy k tobe na ucet.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem se pridal.Takze doufam ze to dojde do stredy k tobe na ucet.

 

Jsem moc rád,že to takhle klaplo,ale maličkou recenzičku bych uvítal,protože jsem je kromě fotky nikdy nevidel

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem poslední, to je stylovka :D

 

Hele frantíku, nechtěli by slepci krásný zlatý cibule se čtvrthodinovým odbíjením ? Před vánocema mi je předváděl mechano. Těch bratru sto litrů by se tu taky vybralo :).

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem poslední, to je stylovka :D

 

Hele frantíku, nechtěli by slepci krásný zlatý cibule se čtvrthodinovým odbíjením ? Před vánocema mi je předváděl mechano. Těch bratru sto litrů by se tu taky vybralo :) .

 

 

Jestli by je chteli slepci nevim, ale ja bych je chtel. Zkusim priste vybrat neco málo pro sebe :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem poslední, to je stylovka :D

 

Hele frantíku, nechtěli by slepci krásný zlatý cibule se čtvrthodinovým odbíjením ? Před vánocema mi je předváděl mechano. Těch bratru sto litrů by se tu taky vybralo :).

 

Tak nejses posledni ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...