Přejít na obsah

Archimede Pilot H


Doporučené příspěvky

Zdravím :thumbsup_anim:

 

tak jsem pořídil první mechanické hodinky, stály mě 1,5 měsíce letní brigády (o prázdninách), moc se mi líbí a doufám, že budu snimi spokojenej delší dobu ;).

pořídil jsem tyto, u nás tu mají všude jen quartz a navíc nevím čím to je ale vůbec se mi nelíbí sportovní hodinky s kovovým (ocelovým) tahem :suicide_anim:

 

tak tady jak vypadají na ruce, mám velmi malou ruku, ale to mi nevadí i když jsou o něco větší + ty modré ručičky, když se do nich opře světlo to je prostě nádhera :cool02:

 

archimede1.jpg

 

tady na foru jsem načerpal pár informací a srovnání a nakonec jsem si přiklonil k archimede

 

Xampik (16let)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 dny jsem měl docela špatné spaní, protože jsem měl strach, že mi budou moc velké - tak jsem zkoušel různý kruhy doma hledat a měřit je :mellow:

 

jinak málem jsem se nachytal na Elysee (china), moc se mi v obchodě líbili, navíc o tom ten hodinář nemluvil a když jsem se ho zeptal tak si něco zabroukal pod nosem :bangin:

 

--

 

podle čeho synchronizujete ? GPS / windows time / nebo prostě podle toho co vám jede doma ?

Upraveno uživatelem Xampik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 dny jsem měl docela špatné spaní, protože jsem měl strach, že mi budou moc velké - tak jsem zkoušel různý kruhy doma hledat a měřit je :mellow:

 

jinak málem jsem se nachytal na Elysee (china), moc se mi v obchodě líbili, navíc o tom ten hodinář nemluvil a když jsem se ho zeptal tak si něco zabroukal pod nosem :bangin:

 

--

 

podle čeho synchronizujete ? GPS / windows time / nebo prostě podle toho co vám jede doma ?

 

http://www.presnycas.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Xampíku klobouk dolů - gratuluji k prvním "vydřeným" a správně zvoleným hodinkám

 

... já jsem vždycky peníze za brigádu prolil hrdlem, protože tenkrát se řídil svět jenom podle kostela a peníze se nedaly utratit za nic jiného než rum,zelenou a obecní prostitutku :) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xampiku vítej mezi nás!

Fakt dobrej start a v 16ti první mechaniky a ne z číny klobouk dolů!

By mě zajímalo, co budeš mít na pazouře, až ti bude o deset víc? Brejtle? :thumbsup_anim: Jen tak dál!

 

VŠEM: vidíte - ste se báli, že je tu moc nováčků, ale jakých, tohle je už minimálně třetí, co si po návštěvě tohoto nakažlivého fóra koupil automaty aniž by stihl prvních 50 příspěvků, takže to s tím boomem snad nebude tak zlé :thumbsup_anim:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
Xampiku vítej mezi nás!

Fakt dobrej start a v 16ti první mechaniky a ne z číny klobouk dolů!

By mě zajímalo, co budeš mít na pazouře, až ti bude o deset víc? Brejtle? :thumbsup_anim: Jen tak dál!

 

VŠEM: vidíte - ste se báli, že je tu moc nováčků, ale jakých, tohle je už minimálně třetí, co si po návštěvě tohoto nakažlivého fóra koupil automaty aniž by stihl prvních 50 příspěvků, takže to s tím boomem snad nebude tak zlé :thumbsup_anim:

 

Já to vzal z gruntu a koupil jsem si rovnou automatický chronograph :newyear: . A jsem jen o čtyři roky starší než tady kolega.

 

Xampik: Dobrá volba, jen málo lidí v tvém věku má v současnosti tolik stylu a koule na to koupit si něco takového. Většinou všichni každou korunu propijí :guiltysmiley: . Veliká gratulace, ať slouží!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to vzal z gruntu a koupil jsem si rovnou automatický chronograph :newyear: . A jsem jen o čtyři roky starší než tady kolega.

 

Xampik: Dobrá volba, jen málo lidí v tvém věku má v současnosti tolik stylu a koule na to koupit si něco takového. Většinou všichni každou korunu propijí :guiltysmiley: . Veliká gratulace, ať slouží!!!

 

no za tu brigádu mi to bylo líto to dát za alkohol apod. (takže jsem si dal peníze "na stranu"),ne, že bych nikam nechodil (příležitostně zajdu s kámošema na "zelenou") :suicide_anim: jinak přeji VŠEM krásné Vánoce a at pod tím stromkem něco najdete ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pak že je ta mladší generace zkažená! :) Skutečně obdivuji tvůj výběr. V tvém věku se mi hodinky sice již líbily, ale nevěděl jsem o nich skoro nic a o takovém nákupu nemohla být ani řeč. Vítej na chronomagu a nenech se odradit (vím, že nejde o odrazování, ale spíše nadstázku). Já osobně nemůžu ani trochu litovat toho, že jsem tohle fórum objevil. Každý den tady na mě čeká spousta zajímavého čtení, celé forum se nese v přátelském a pohodovém duchu a měl-li jsem někdy jakýkoli problém, nesetkal jsem se nikdy s odmítnutím nebo ignorací. Vždy mi byl každý velmi přátelsky a ochotně k dispozici, čehož si velice vážím.

No a co je hlavní, díky tomuto foru a jednomu z členů jsem zakoupil své dlouho vysněné hodinky a také svoje první automaty...k tomu bych se bez tohoto fora a bez lolohha zřejmě jen tak neodhodlal.

 

No a pak tu máme taková drobná bezvýznamná negativa, která tady uvádím jen z důvodu objektivnosti, jako např., že jsem utratil veškeré úspory chudého pracujícího studenta a že mi je tak nějak ouzko pokaždé když se delší dobu nemohu dostat na forum :) Ale jsem šťastný, dělá mi to radost a to je hlavní!

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...