Přejít na obsah

UPGRADE říjen 2022


Doporučené příspěvky

Ahoj,
aktualizoval jsem Invision forum na novou verzi.

Věřím ale že celkově aktualizace zlepšuje pohodlí a výkonnost.

Prosím hlašte nedostatky v tomto vlákně - problémy s funkčností a případně když na vás něco vykoukne v angličtině - ideálně se screenshotem a přesnou URL adresou.

Mějte se pěkně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Díky moc za nahlášení.
Opravil jsem to obnovením vyhledávacího indexu - a při příležitosti toho jsem updatoval elasticsearch.
Příčinu jsem ale neodhalil - na straně elasticsearch serveru se nic v tu dobu nedělo, služba normálně běžela, atd.

Pokud je problém na straně invision, tak to může být způsobeno poslední verzí. Udělám si nějaký monitoring, abych byl informovanej kdyby to spadlo zase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj, mě tohle dělá mobil (jabko). Když nechám v záložce chronomag, tak po nějaké době nepřítomnosti (hodiny) při příštím otevření té záložky jsem nepřihlášený, ale po znovunačtení stránky se zas sám přihlásí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 11/14/2022 at 11:14 AM, miguel said:

Chlapi, som jediny, ktory ma v poslednom case problemy s neustalym vylogovanim? Prihlasujem sa na Chronomag, zaskrtavam policko zapamataj si ma a napriek tomu ma pri dalsej navsteve vyloguje. Cookies povolene, browser Safari... Vdaka 

Tohle delalo Safari u dcery, mela omylem zapnuty cerny bar (Private browser), Google se ji ptal donekonecna na login. Tak jsem ji to prepnul zpatky na normalni mode a OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • adasek odepnul téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...