Přejít na obsah

chief foto galerka


chief

Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

Přidávám i mé foto vlákno.

S1, E5

Úvod

Mé výtvory tu už asi znáte. Zatím jen prachsprosté iPhonovky, momentálně iPhone 13 Pro Max.

Nejsem tedy žádný zrcadlovkový profík, jako někteří zdejší mistři. Zrcadlo jsem kdysi prodal, tak uvidím jestli pořídím v budoucnu nějaké modernější bezzrcadlo.

Postupně si dovolím sem začít ládovat moje skromné oblíbené milášky.

Komentáře, rady, dotazy atd, nebo prostě jen pokec samozřejmě vítány. A Děkuji za ně.

 

Kde to všechno začalo?

 

#1

ZŠ, Back to ’80 íz

Úplně jako malej (asi 1. třída ZS) si vybavuju Primky od táty. Jediný co si pamatuju, že tam byla zelená barva. A že se natahovaly ručně. Byl to obřad každé ráno. Do teď si to pamatuji.

Nevím jestli se pak rozbily, nebo co, ale jako další jsem dostal digitálky, tenkrát Kesselky, kdo pamatuje mělo to myslím 7 vyzváněcích melodií. Frajeřina jako 🐷

 

#2

Střední

Pak přišla střední, a to už jsem kroužil kolem Koscomu, tenkrát v '90 měli menší krámek blízko Florence, někde tam kde je teď Meety shop u KFC.

Byly to nějaké plástové sportovní Casia s pamětí na ukládání zaběhnutých časů. Celé plastové, i sklíčko.

 

 

#3

Workaholic blackout

potom mám celkem mezeru, moji předposlední epizodu jsem někdy po roce 2008 nastartoval modelem CASIO Pro Trek Pathfinder 2500

To byly moje tůlovky na vše dlouhou dobu.

 

#4

První větší sbírka

A najednou něco ve mě chtělo zkoušet víc. Pro Treky jsem vyměnil za první G-SHOCK, a pak začaly modely příbívat. Ze začátku pouze G-SHOCK, pak pár modelů Pro Trek.

 

#5

Chronomag

Když tu zčista jasna, jsem se přihlásil běhěm covidu na Chronomag. A začalo to zatím poslední 5. epizodu dramaticky formovat. Pořídil jsem první mechanický hodinky, sjížděl hodnocení na YouTube atd. A obdivoval ty krásné kousky ostatních členů.

 

Pro budoucí #6 právě řeším, jestli moji kolekci skoro už zas 50 kousků neobměnit, za nějakou menší kolekci jen pár kusů, kde si i více ty hodinky užiju. Prostě takový radikální řez.

Nejspíš by to dávalo větší smysl. A posunout se do další etapy.

 

Možná přijde řada i na nějaký Luxus, ještě nevím.

Jak by řekl Petr Mára, "Rolex je levná značka".

Tak tedy pořídím nějaké asi Patek Philippe, nebo Credor uvidíme.....

 

Neeee, dělám si 🐐

Pokoukávám po Oris Aquis, a Tudor Black Bay (Tohle by byl asi můj budoucí strop).

Manželka, 2 děti, hypotéka, a svetry se blíží...

 

Tímhle na obrázku dole se snažím řídit

 

Nedávno jsem si stáhl PDFko - a_man_and_his_watch (rychleji se v tom hledá, CTRL+F)

A tahle pasáž letí do podpisu

--

Casio G-Shock DW-5600, and I have a habit of personally engraving
each one the day I get it. There have been many versions of the G-Shock
in the past twenty years, but this is the best. It’s got an alarm, and it’s still
the best shape.
My dad has a fancy Swiss watch that he says he’s keeping to pass on
as an heirloom. He quotes the manufacturer’s ad: “You never actually
own a Patek Philippe. You merely take care of it for the next generation.”
We laugh about how the cliché advertising motto has come true. I’m sure
that watch might hold some meaning, but I like the idea of something that
costs $40 that you own, versus something that costs $4,000 that owns
you.

 --

 

Ps.

U mých obecných příspěvků na fóru omluvte prosím sníženou kvalitu gramatiky a občasné Australo anglokanizmy, a psani cesky bez interpunkce. Dlouhodobější pobyt mimo ČR na mě zanechal následky.

 

Díky moc,

Respekt 👊

Mila a.k.a chief

better.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...