Přejít na obsah

Zraz Bratislava


jamikadze

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Chlapi mohol by niekto doniest exp1 a blackbay red ? Bola by to pre mna velikanska motivacia nejako si to zariadit aby som sa dostavil. Na oplatku donesiem nielen nejake hodinky ale trebars aj ...cojaviem...bundu barbour :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tu nejde o ukazovanie ale o vyskúšanie s cieľom odhadnúť lepšie svoju veľkosť. Pri plánovanom nákupe bundy barbour to môže veľmi pomôcť. Možno aj pri bavlnenych trenkach takto niekomu pomôžeš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím kolegovia zo západu ;) teoreticky 24-ého by som sa mal sťahovať do BA (áno, ďalší východniar čo za pol roka nenašiel prácu na východe a dostal slušnú ponuku do BA, taktiež sa môžem poďakovať kompetentným tam hore...). Je ale možné, že tam pôjdem skôr takže ak to tak ozaj bude, rád sa s vami zoznámim :) A keď aj prídem, nájsť to miesto a ešte sa tam aj dostať bude trošku problém, nakoľko som tam v živote nebol :/ :D Dám ale vedieť... Ak nie teraz, tak na tom ďalšom určite ;) Aspoň budete mať o trošku iný druh zábavy postarané, bude stačiť ma počúvať...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dvE piva?? (keď už...) Neviem ako tam u vás ale pre nás to je ako pohár vody... Viac ma ale pobavil pokus (keďže tam to skončilo) čecha z východných čiech o akýsi výsmech Východného Slovenska :D Beriem to ale s rezervou, flaška vína robí zjavne neplechu (u niektorých jedincov...) A máš pravdu tomtur, sú to dvE hodiny... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

počul som že Brno a Praha je asi to isté ako KE a BA.. :D Ja stále ale verím v jedno krásne príslovie, "dobrých ľudí sa všade veľa zmestí"... :) Každopádne, teším sa na vás... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...