Přejít na obsah

Zraz Bratislava


jamikadze

Doporučené příspěvky

Este mame MarvinaX,ktory nam ukaze Junghansy ;-)

 

14.9. 20.00 este nevieme kde v Bratislave:

1.Traveller

2. Stepecken

3. Marecek

4. MarvinX

5. misoo

 

Ak sa niekto prihlasite dopiste sa na spodok.

;-)

 

 

Sent from my LT30p using Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar hoši. A je to tu :clap:, môj prvý príspevok. Som chrono panic, no rád by som prišiel a omrkol si nejaké fajnové kúsky, napr. Steinhart Nav B-Uhr 47 handwinding, resp 44. Nakoľko je to láska na prvý pohľad a neviem sa odhodlať kúpiť ich bez toho aby som si ich obzrel, resp. vyskúšal. Momentálne mám na ruke Casio Edifice Chronograph EFM-501D-1AVEF a uvítal by som zmenu v podobe parádnych pilotiek Steinhart. Ďakujem vám závislaci za odpoveď. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

A už se ví kde to bude? Bych docela uvítal nějakou mapku kudy tam a hlavně kde okolo dobře zaparkovat.

 

Kedze Vas mam ceskych bratov rad, navrhujem,aby to bolo na ulici Prazska, http://www.patronskypivovar.sk

Dajte aj bratislavcania vediet ci OK a podla poctov to nejako rezervneme.

Zatial je to minizraz ktory je otazka ci neprelozit ak nas nebude o par viac.

 

Sent from my LT30p using Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

 

 

nema niekto z vas co idete na zraz nahodou Damasko DA 37, rad by som si ich pozrel nazivo?

 

Ake hodinky tam prinesiete?

 

Damasko ja zatial nemam ;-), ale za mna prinesiem:

Omega PO 8500 45mm

Laco Memmingen 42mm (handwind)

Stowa marine original 41 (handwind)

 

Mozem este sturmanskie a primky - elegant a sport II ale tie som neplanoval nosit.

 

 

 

Sent from my LT30p using Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páni je mu ľúto ale mame zraz v ba z hodinkomania.sk 12.9 a v sobotu cestujem mimo Slovensko. Možno nabudúce

 

Nj, v poho, otazka ci to teda neprelozit na vyhovujucejsi termin v oktobri.

 

Sent from my GT-P7500 using Tapatalk 4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejakym ludom to nevihovovalo, tak sme sa operativne na hodinkomanii dohodli na 12.9. o 17:00 v Bastione na trnavskom myte.

zo 5 by nas tam malo byt a bude fajn ked sa podari prist aj dalsim  :flex:

 

Ok, suhlas, zmena terminu: dajme to na 12.9. nemam problem, len asi dorazim neskor.

MarvinX, vies nam priniest tie mondainy aj vo stvrtok 12.?

 

Sent from my GT-P7500 using Tapatalk 4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové musím se moc omluvit, ale dnes jsem mluvil s kolegy z Německa a nebudou schopní nám kolekci příští týden půjčit. Bude se měnit obsah kolekce, přibudou tam nové modely, které v září aktuálně vyjdou na trh, takže vedení Junghansu stoplo zapůjčení kolekce až do doby než bude kompletní včetně novinek.

 

Jak vidím, nejen mě se 14.9. komplikuje, takže i já bych se přimlouval za sraz až v říjnu (októbri). To budeme mít kolekci kompletní včetně novinek, takže bude co prohlížet a zkoušet.

 

Samozřejmě bych v tom říjnu přivezl i Mondainy.

Upraveno uživatelem MarvinX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové musím se moc omluvit, ale dnes jsem mluvil s kolegy z Německa a nebudou schopní nám kolekci příští týden půjčit. Bude se měnit obsah kolekce, přibudou tam nové modely, které v září aktuálně vyjdou na trh, takže vedení Junghansu stoplo zapůjčení kolekce až do doby než bude kompletní včetně novinek.

 

Jak vidím, nejen mě se 14.9. komplikuje, takže i já bych se přimlouval za sraz až v říjnu (októbri). To budeme mít kolekci kompletní včetně novinek, takže bude co prohlížet a zkoušet.

 

Samozřejmě bych v tom říjnu přivezl i Mondainy.

 

Ok, tak toho 14. to nesilme, kto moze nech pride na to 12.9. s hodinkomaniakmi a potom urobime dalsi v oktobri uz aj s kolekciami.

 

Sent from my GT-P7500 using Tapatalk 4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, já jindy než 14.9. nemůžu. Pokud by se sraz neměl konat, dejte mi vědět. Možná ještě v ten pátek 13. večer, ale 12.9. nestíhám.

 

Sorac traveller, vidis, vychadza to takto, co v oktobri, zvladnes?

 

Sent from my GT-P7500 using Tapatalk 4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...