Jump to content

Zraz Bratislava

Recommended Posts

• 1 month later...
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Len sa chcem opytat na toto.Len ludia z Ciech maju take zrazy z Cronomagu,alebo aj Ludia u nas na Slovensku nieco take podnikaju??Zatial co som tu prechadzal tak len vse v Ceskej republike.Ak nie tak

Aj ja som kdesi na polceste. To bol zhon, vyčistiť topánky,zuby, nechty ako sa na stredoslováka idúceho do BA patrí, potom nájsť nederavú igelitku,nasypať do nej za hrsť hodiniek...

Instant, vďaka za organizáciu a všetkým za príjemný večer.Nuž a pre tých, čo tam neboli (ale aj pre tých, čo prišli) je tu malá fotoreportáž:

Planovane stretnutie na 21.6.2018 v Harley clube Bratislava cca 18h tak kto moze pridte...pokecame,popijeme.... :cheers:

Edited by Rusty

Takze zmena miesta stretnutia....Harley v rekonstrukcii !!!!!!!!!

JANOSIKOV DVOR - Krajinska cesta 1018/8 priamo oproti hlavneho vchodu do Ruzinovskeho cintorina cez cestu....ostatne plati,koniec hlasenia.

Edited by Rusty
  • 2 months later...

takže nejake pozvánky som rozoslal kto ma tak napadol že je priamo z BA ale kľudne ak o niekom viete dajte mu vediet ..mohla by to byť fajn akcia po lete troška niečo pojest popiť a hlavne v dobrej nálade pokecať o hodinkách :)

1. digiMonster

2.Bizzydko

No co, pekne v nedeli po kostele, to neni jak u vas v brne vozrat se a pak za holkama ...

My tu jen z lehka degustujeme mešní a pak chodíme za jeptiškama předčítat Vergilia v originále.