Přejít na obsah

Čekací doba na Expy


Adamus132

Doporučené příspěvky

V průměru rok. Byl jsem u Bechyněho zapsanej na 39 a když je přestali prodávat, přehodil jsem to na 36 a měl je do půl roku. Zároveň jsem je objednal v Carollinu a ozvali se mi teď, tzn cca po roce a půl. Zkus jim zavolat, mohly by tam ještě být, já jsem je odmítl (protože už ne mam a překupničit nehodlám)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, ragu napsal:

V průměru rok. Byl jsem u Bechyněho zapsanej na 39 a když je přestali prodávat, přehodil jsem to na 36 a měl je do půl roku. Zároveň jsem je objednal v Carollinu a ozvali se mi teď, tzn cca po roce a půl. Zkus jim zavolat, mohly by tam ještě být, já jsem je odmítl (protože už ne mam a překupničit nehodlám)

Nechceš, berou automaticky dalšího v pořadníku....ty hodinky byli fuč tak max. do deseti minut po tvém odmítnutí 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, tikzot napsal:

Ideální nástroj jak nahodit poptávku zpět.. já bych tomu fakt věřil…!

Taky si myslím, že to není nic nereálnýho:)

@African Přesně tak nechceš, zájemů je víc než dost😃. Otázka je, jestli jednou odmítneš, tak jaká je pak reálná šance, že tě nedají na blacklist a už máš holt nulovou šanci😃.

Upraveno uživatelem Luky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslím, že to není nic nereálnýho:)
[mention=364]African[/mention] Otázka je, jestli jednou odmítneš, tak jaká je pak reálná šance, že tě nedají na blacklist a už máš holt nulovou šanci.


Tak ať, no. Jde o hovno, jsou to jenom hodinky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Luky napsal:

Taky si myslím, že to není nic nereálnýho:)

@African Přesně tak nechceš, zájemů je víc než dost😃. Otázka je, jestli jednou odmítneš, tak jaká je pak reálná šance, že tě nedají na blacklist a už máš holt nulovou šanci😃.

Nedají tě na blacklist z důvodu odmítnutí a klidně můžeš zůstat na čekací listině, akorát začneš od začátku, což není vždy pravidlem. Mám to zjištěné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...