Přejít na obsah

Citizen Promaster BN0158-18X


groula

Doporučené příspěvky

Mám starý, krásný, nově opravený seiko monster, leč na víkend nosím něco jinýho a štvalo mě, že musím vždycky po víkendu nastavit čas, neb se automaty za dva dny zastaví.

A tak jsem udělal radost a za poměrně rozumný peníz zakoupil sobě úžasný, zelený, ecodrive citizen BN0158-18X.

Jsou boží, o tom žádná, ty odlesky, ta zelená barva.

Ale neměly by přijít s nějakou nalepenou ochranou dýnka a sklíčka? Protože tyhle přišli jen v krabičce a igelitovým pytlíku.

A taky mě mrzí, že sekundovka poskakuje po dvou vteřinách, což znamená, že jsou vybitý? 

Tak asi budou chtít nechat někde na slunci....

IMG_20221020_095213098.jpg

IMG_20221020_100157142.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, sodekcz napsal:

Odkud jsou, že přišly bez ochranných polepů?

Timestore.cz

A asi byly už vybaleny, protože ty manuály byly navolno hozeny nad hodinkama namísto toho aby byly zastrceny v ty malý krabičce uvnitř ty citizen krychle.... 

Ale jinak vypadají nepouzite, tak snad to není nejakej bazarovej kup, to by si snad nedovolili když to tam nebylo napsaný.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, Timestore je takova pujcovna 🙂 kdy si ty hodinky obcas nekdo i necha 🙂

Ja jsem tam na ne taky koukal, ale pak vzal modre (ty maji oranzovou minutovku a to rozhodlo:-) ) A ty jsem vracel a vzal je jinde, bo blbla luneta. Ted je mam ty druhe na ruce.

Upraveno uživatelem odjinud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, odjinud napsal:

Jj, Timestore je takova pujcovna 🙂 kdy si ty hodinky obcas nekdo i necha 🙂

Z toho bych ani nevinil timestore, jako ty, co jsou líný si něco, co se jim líbí jít prohlídnout do krámu a nechají si to poslat na vyzkoušení..... BN 2031, poprvé z alzy černý bez igelitů a podruhý Pepsi z timestore taky tak, takže ho buď na potápky nedávaj, nebo byly ochmataný oboje, ale na funkci to nemá vliv. Poslední CB5867 z JPN naopak olepený byly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Já si chtěl udělat radost modrou variantou, ale bohužel jsem neměl možnost si hodinky vyzkoušet v obchodě a to se ukázalo jako chyba. Po všech skvělých recenzích je to naživo velké zklamání. Nelícuje luneta (chjo) a přestože jsou to velké potápky, na zápěstí to pocitově působí jako dětská plastová hračka. Já vím, že quartz varianta má být lehká, to ano. Ale quartzové potápky asi zkrátka nejsou nic pro mě...

Citizen.jpeg

Upraveno uživatelem dvopet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, groula napsal:

tak to je mrzute, mě luneta licuje, což třeba seiko má snad jako patent nelicujici lunetu.... 

Já si před pár dny zkoušel v obchodě nějaké Seiko Sporty a zarazilo mě, jak se ta luneta na nových hodinkách chovala. Takže jestli je to obvyklá vlastnost, tak mě to bude u nákupu Seiko varovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak dnes jsem smuten, přestala se mi točit luneta. Jakoby zatuhla. 

Zkusím to doma něčím umýt a doufám, že to zase začne fungovat. Dost jí totiž potřebuju....

Jsem smuten....

PS: Tak jsem je umyl mýdlovou vodou a už to maká. Zaplať pán bůh...

Upraveno uživatelem groula
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...