Přejít na obsah

Hodinková trička - potikáme


Bells

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 12 hodinami, Lookyn napsal:

Abyste se vůbec na pořadník dostali, tak nejdřív musíte na oběd s CEO :D

...nebo jsem ve špatném vlákně...? :D

Paráda, v tomhle jsem CEO já, tak se budu těšit na spoustu obědů :D tohle plně podporuji :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super nápad. 

Vidím, že nechceš řešit 100 barev, ale dovolím si navrhnou přidání třeba dvou dalších barev z barevného spektra, at si vybereme i my, co černo / bílou uplne nemusíme. Výběr z peti barev by se dal jeste ukocirovat, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím no, úplně vidím, že se to pak zvrhne a nějakou barvu bude chtít každý a já si to hodím :) Říkal jsem si, že bílá / černá je prostě klasika.

Ještě mě napadá zkusit udělat takový “průzkum” zájmu, ve smyslu nahodit barvy s podmínkou nějakého min. počtu, nebo tak něco, prostě když bude zájem nízký, tak se taková barva dělat nebude a naopak, která by měla xx zájemců, tak ano. Jen mi přijde pak škoda zklamat některé ze zájemců, když by zrovna ta jejich barva neklapla.

Bílá / černá je snadná volba :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz tu resime barvy, za me je z nabizenych treba nejprijatelnejsi ta seda. Bila se hned zaspini a v cerne je vedro. Samozrejme nepotrebuju citronovou ani lososovou, ale namornicka modra a cervena (ta mi desne slusi) by se hodily default_wink.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, AndyAaron napsal:

Kdyz tu resime barvy, za me je z nabizenych treba nejprijatelnejsi ta seda. Bila se hned zaspini a v cerne je vedro. Samozrejme nepotrebuju citronovou ani lososovou, ale namornicka modra a cervena (ta mi desne slusi) by se hodily default_wink.gif

Andy speciálně tobě samozřejmě udělám lososa v holandské omáčce zakápnutého limetkou a špetkou bazalky, ale nechtěl jsem to psát veřejně :D Běda ti, jak tě někdy uvidím v něčem bílém, nebo černém ty princezno, ty dostaneš na pivu :D 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď vážně, mám docela boj i s tím, že v připadě barev jako třeba námořní modrá, lahvově zelená, rudá (klasickou červou nemám rád na hadrech) apod., jsou to všechno sice pěkné barvy, ale potisk by na ně musel být v inverzní verzi, jako na černém triku, aby to bylo vidět a mě se ta inverzní verze moc nelíbí, dal jsem jí fakt jako možnost, protože jen bílé triko by moc lidí asi nechtělo. No a takhle bych měl rázem z té původní černé lunety najednou prakticky na všem bílou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Takže aktualizace, protože už vím, co je možné, co ne a za jakých podmínek / předpokladů.

1. lumi nebude, jak jsem tušil, tak pro takto malý detail to nemá smysl a taky vynikne nejlépe při světlém tisku

2. zde vás potěším, více barev ano, je to možné a jdu do toho, tedy rozšiřuji o námořní modrou, zelenou a červenou

3. cena do těch 400 kč, co jsem chtěl klapne

Tak a tedy finálovka, níže jsou náhledy všech variant a přidávám link na tabulku, kam v případě zájmu můžete jednoduše vyplnit variantu, kterou chcete, myslím, že je to jednoduše udělané, takže by to mělo být v pohodě. Stačí vyplnit nic a pak do dané kolonky barvy a velikosti případný počet. Mělo by fungovat bez jakékoliv potřeby přihlašování nebo tak něco, kdyby cokoliv nešlo, nebo nebylo jasné, tak samozřejmě pište :)

Tabulka pro zájemce: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1pL7FjLUfalfWNsKsyX5qTNf1smihpbcgoBIo-EymQMQ/edit#gid=0

Varianty:

Bílá

potikame_white.thumb.jpg.f01ee2abfbc2a9bab1b7f579722f54ce.jpg

Černá

potikame_black.thumb.jpg.97ed323c4d58f173e59d5aed5348387d.jpg

Šedá

potikame_grey.thumb.jpg.5fdc46e9f072e8ca6baf7b9a86405c4a.jpg

Navy

potikame_navy.thumb.jpg.34471a692410ceb7fde6e1100a605260.jpg

Zelená

potikame_green-bk.thumb.jpg.2d087501addab5299ed29db62babcf97.jpg

Červená

potikame_red-bk.thumb.jpg.645f8eab856c22228e60b4d2e23738c7.jpg

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče velikostí, tak to sedí, naměřené je to dobře, minimálně na své velikosti mám skutečně odzkoušeno.

Ano, červená je tmavá, tedy ala bordo a dokonce jsem i s bílou připravoval, ale nechtěl jsem převahu bílého potisku, jak jsem už i psal, s tím fakt bojuju :) každopádně s bílou to vypadá takto a  joo no, je to lepší :)

potikame_red.thumb.jpg.8f9c10326237b9dc6ff075a8441a6ab9.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...