Přejít na obsah

Hodinková trička - potikáme


Bells

Doporučené příspěvky

před 10 hodinami, Bells napsal:

Co se týče velikostí, tak to sedí, naměřené je to dobře, minimálně na své velikosti mám skutečně odzkoušeno.

Ano, červená je tmavá, tedy ala bordo a dokonce jsem i s bílou připravoval, ale nechtěl jsem převahu bílého potisku, jak jsem už i psal, s tím fakt bojuju :) každopádně s bílou to vypadá takto a  joo no, je to lepší :)

potikame_red.thumb.jpg.8f9c10326237b9dc6ff075a8441a6ab9.jpg

Super, diky za info... takle je to paráda....s bílou to beru :)

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dovolím si to pošoupnout o kousek výš, ať to úplně nezapadne, varianty jsou v předchozích příspěvcích, tabulka zde pro zájemce zde

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1pL7FjLUfalfWNsKsyX5qTNf1smihpbcgoBIo-EymQMQ/edit#gid=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
V 12. 12. 2022 v 8:18, Bells napsal:

Tak to ještě zkusím posunout vzhůru, tabulka pro zájemce je o fous výš :) Nechám to do konce roku a pak bych chtěl zadat k výrobě.

Nevím, jestli se to muže nebo ne, ale neuvažoval si to hodit i do fb skupina Chronomag? Třeba by se ješte někdo připojil.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 12. 2022 v 21:28, Gustaf napsal:

Nevím, jestli se to muže nebo ne, ale neuvažoval si to hodit i do fb skupina Chronomag? Třeba by se ješte někdo připojil.  

Tak ono dát si to nejspíš mohu kamkoliv, když je to jakože moje, ale chtěl jsem primárně cílit tam, kde to znám nejvíc, přece jen jsem tu roky a spoustu lidí znám osobně atd., takže je mi to takové milejší, bližší.
Otázkou také bude, jak budu postupovat, pokud zde nenaplním minimální kapacitu pro výrobu, nějaké scénáře mám, třeba i variantu udělat to celé sám za sebe a až pak regulérně prodat kus po kuse, ale to by bylo nejspíš za jiných podmínek, což taky úplně nechci. Uvidím na konci roku.

V 15. 12. 2022 v 12:25, M.K. napsal:

@igor261069Je to otevřená tabulka, zapsal jsem Tě 😉

Díky za to dopsání, když jsem tu také nebyl, jinak bych se o to postaral, také tu nejsem pořád :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Bells napsal:

Tak ono dát si to nejspíš mohu kamkoliv, když je to jakože moje, ale chtěl jsem primárně cílit tam, kde to znám nejvíc, přece jen jsem tu roky a spoustu lidí znám osobně atd., takže je mi to takové milejší, bližší.
Otázkou také bude, jak budu postupovat, pokud zde nenaplním minimální kapacitu pro výrobu, nějaké scénáře mám, třeba i variantu udělat to celé sám za sebe a až pak regulérně prodat kus po kuse, ale to by bylo nejspíš za jiných podmínek, což taky úplně nechci. Uvidím na konci roku.

Díky za to dopsání, když jsem tu také nebyl, jinak bych se o to postaral, také tu nejsem pořád :)

Jasný, pohoda...je to tvůj projekt ;) každopádně doufám, že to klapne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 12. 2022 v 13:40, M.K. napsal:

To jsme na polovině 😕

Kdyžtak přijde na řadu nějaké záložní řešení, zrealizovat to totiž chci :)

před 22 hodinami, Gustaf napsal:

Tyvle abych nemusel po Vánocích měnit velikost 😆 

Máš kdyžtak časový prostor, takže pohoda :)

Případně pro tebe mám.... :D
https://www.instagram.com/reel/CmRO7guIv1A/

Upraveno uživatelem Bells
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Omlouvám se za dlouhou dobu bez reakce, ale od začátku roku řeším úplně jiné věci, do toho jsem se zvládl ještě pochroumat, takže na toto absolutně nezbývá kapacita. Každopádně bych to rád dotáhnul, až se vše srovná do normálu, akorát půjdu pak nejspíš cestou, kterou jsem také nakousl a to, že udělám komplet pod sebou a k dispozici dám pak již hotové, připravené trička ke koupi. 

Jít variantou propojení ještě s FB skupinou úplně nechci a to jak vzhledem k uplynulým událostem forum vs FB, ale i já cítím, že jsou to úplně odlišná místa a pro mě jasné místo zde na foru. Tedy raději varianta udělat čistě pod sebou a nabídnout pak již hotové, což pak teoreticky mohu už kdekoli postupně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...