Přejít na obsah

Prosim o radu


Doporučené příspěvky

Zdravim všechny zdejší členy a prosim o radu nebo názor.Syn chodí do první třidy a chtěl bych mu koupit nějaké hodinky.Žadné automaty,žadné pruhledy atd.Prostě nějake malé a pokud možno vodotěsné.Chtěl bych ať si zvyká a vypěstuje si vztah k hodinkám.Ještě bych se zeptal jestli digi nebo analog.Diky za každy názor,nebo radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim všechny zdejší členy a prosim o radu nebo názor.Syn chodí do první třidy a chtěl bych mu koupit nějaké hodinky.Žadné automaty,žadné pruhledy atd.Prostě nějake malé a pokud možno vodotěsné.Chtěl bych ať si zvyká a vypěstuje si vztah k hodinkám.Ještě bych se zeptal jestli digi nebo analog.Diky za každy názor,nebo radu

 

Rozhodne analog, at se nauci poradne odecitat hodiny... Z dobrych hodinek pro male deti jsou napr. FlikFlak od Swatche...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodne analog, at se nauci poradne odecitat hodiny... Z dobrych hodinek pro male deti jsou napr. FlikFlak od Swatche...

Mladej dostal před dvěma lety analog quatrzky Secco (myslím že 28mm průměr). Už jsou hodně zrychtovaný, ale pořád žijou. Letos zřejmě dostane primky s 66, tak jako já před 30ti lety.

 

http://www.secco.cz/ (katalog str.38-39)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám se k FlikFlaku... přesně to koupím harantovi, až bude chtít první hodinky :)

 

 

Flik Flak,nebo nějaký hodinky s nějakým superhrdinou...já prckovi koupil hodinky se Spidermanem a nesundal je z ruky.....zlikvidoval stěžejku......což mi připomíná,že bych mu ji konečně mohl vyměnit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dětské hodinky pro tento level (mám ho doma taky) dělají: Flik-Flak (Swatch), Cannibal, MPM (od nich má dcerka), Timex. Rozhodně tu je hledisko cenové, protože vyjma lidí, kteří si i u prvňáka musí dokazovat, že "na to mají" je třeba pamatovat na dětské vrtochy, rány, pády, koupání, školní rvačky a vůbec poměrně "zátěžové" prostředí. Z praktického hlediska jednoznačně quartz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...