Přejít na obsah

Jmenováni noví moderátoři


Chronomag

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

tak jsem si prošel zdejší hlasování, názory jak na fóru, tak mi došlé a po zvážení všeho kolem a koukolem byli dnes jmenování následující moderátoři:

 

Onion

Spiderer

New Millis

Gilius

Baker

 

Již dříve byli jmenováni (A to si rekapitulujeme pro pořádek) tito:

 

boo-beek

Jeremy

YPO

 

Administrátory zůstává (to jsou ti s nejvyššími právy):

petapeta (na toho těžko někdy narazíte, to je šéf sesterského fóra forum.fotonmag.cz - a na to taky těžko narazíte :) )

Chronomag - to jsem já, na mne bohužel taky těžko narazíte, kdyby něco důležitého, pište mailem na chronomag@marigold.cz - vzkazů na foru mám hromady automaticky vygenerované, tak je neprocházím.

odklizec - tak toho asi znáte spíš :)

 

Pokud se jmenováním výše uvedených máte problém, tak už je to především váš problém ... :)

 

Všem zúčastněným gratuluji, ti, co nebyli moderátory ustanoveni byť o to měli zájem, nebuďte zklamáni, prostě jsem nechtěl jít přes pět nových. I tak je tu najednou hromada moderátorů :)

 

Takže díky všem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Pokud se jmenováním výše uvedených máte problém, tak už je to především váš problém ... :)

Gratuluji všem nový moderátorům a velmi rád bych se přimluvil za to, aby všichni uživatelé tohoto fóra respektovali tato slova Chronomaga a byli rádi, že fórum existuje.

Upraveno uživatelem M916
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, diky vsem za podporu ;) Nemyslim, ze jmenovani moderatori, vcetne me, maji touhu jakkoli poskodit ci zneuctit toto forum, ba naopak a budu jen rad pokud tu bude poradek a bude to tu vypadat jako v klubu gentlemanu :)

 

 

taky děkuju za podporu.....a jak píše spiderer....ať to tu pořád šlape v klidu.....:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Nejprve bych chtěl poděkovat Kamilovi za důvěru ve mne vloženou. Děkuji Kamile.

Mým primárním cílem tady nebude kohokoliv peskovat ani něco mazat. Své hlavní poslání cítím v možnosti pomáhat jiným členům s jejich každodenními problémy na fóru. Asi se vám to už taky stalo, píšete příspěvek a uděláte nějakou chybičku. Než si toho všimnete, vyprší serverem daný čas na opravu a příspěvek zůstane na věky s chybou. V takovém případě se stačí obrátit na moderátora (například SZ nebo "Nahlásit") a on vám pomůže. Svá další poslání cítím v organizaci serveru - slučování duplikátních vláken, přesun příspěvků do správné sekce a podobně. Doufám, že v této těžké zkoušce úspěšně obstojím. Pokud ne, podám rezignaci.

Děkuji za pochopení

Jay

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejprve bych chtěl poděkovat Kamilovi za důvěru ve mne vloženou. Děkuji Kamile.

Mým primárním cílem tady nebude kohokoliv peskovat ani něco mazat. Své hlavní poslání cítím v možnosti pomáhat jiným členům s jejich každodenními problémy na fóru. Asi se vám to už taky stalo, píšete příspěvek a uděláte nějakou chybičku. Než si toho všimnete, vyprší serverem daný čas na opravu a příspěvek zůstane na věky s chybou. V takovém případě se stačí obrátit na moderátora (například SZ nebo "Nahlásit") a on vám pomůže. Svá další poslání cítím v organizaci serveru - slučování duplikátních vláken, přesun příspěvků do správné sekce a podobně. Doufám, že v této těžké zkoušce úspěšně obstojím. Pokud ne, podám rezignaci.

Děkuji za pochopení

Jay

 

Gratuluji k "nové pozici" a přeji v ní mnoho úspěchů!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...