Přejít na obsah

Povolení aukcí v sekci soukromého prodeje


Chronomag

Doporučené příspěvky

Aukce zde NE. Proč když chci prodat, tak mám přeci každý představu za kolik. Osobně když potřebuji nutně něco prodat, a nemám pro to využití, tak s cenou jdu dolů nebo dám rovnou nějakou jako třeba za poštovné. A když chci koupit, tak je to většinou o štěstí kdo dřív příjde, tak je to jeho. I když bohužel ne vždy to platí, ale je to na svědomí prodávajícího. Už se mě párkrát stalo, že do vlákna napíšu posílám SZ. A v SZ beru a dotaz na číslo účtu, popřípadě předání. A jelikož nesedím většinou u počítače pořád, tak druhý den už mám SZ, že jsem se neozval a je prodáno. I když číslo nebo způsob předání není upřesněn, jen třeba posláno jestli beru na 100%. Což když chci číslo účtu a píšu beru je asi jasné, ale třeba né. Taky se mě stalo, že další kupující chtěl dát více. No to bylo, ale bylo to o domluvě a získal je první. No a mě se stalo, že jsem byl až třetí a do prodejního vlákna jsem napsal proč bych je chtěl a tímto díky odřeknutí předchozích zájemců koupil. Za což jsem byl a jsem moc rád a lidičky z Chronomag fóra jsou prostě většinou opravdoví gentlemani se srdcem.

Jé je to jsem si zase vylil srdíčko. Ale jednou za čas to neškodí. :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 125
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Za mě také říkám aukcím NE,jsem tu jen krátce,takže si ještě pamatuji proč jsem chodím tak rád.Současný způsob prodeje má své kouzlo,které spočívá v tom,že je založeno na důvěře a tolikrát zde zmiňovaném gentlemanství.To je v dnešní době velmi vzácné a jakákoliv změna systému by znamenala narušení a přitáhla by spekulanty,pro které je současný způsob nezajímavý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...