Přejít na obsah

Povolení aukcí v sekci soukromého prodeje


Chronomag

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 125
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď
Doporučuji si přečíst tento článek o dražbách (aukcích) na Internetu.

Doporučuji na odkaz vůbec neklikat, bydlí tam podle googlu nějaká virová a trojanová havěť, doložil bych screenem, ale nemůžu sem vložit obrázek, krucihiml proč ? K aukcím - platformy tu jsou, proč je zavádět i tady, mi uniká.

 

Edit: Dokládám alepoň odkazem:

http://safebrowsing.clients.google.com/saf...le=clanek80.inc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uvediem priklad inzeratu: Novucicke Seiko Samurai za 4500kc. tema zalozena 03:45

rano su uz davno fuc a ti ktori bezne spia maju smolu. Nedali by ste trebars o 11tej hodine 500kc alebo 1000kc viac? JA ANO.

Nedali :) Kazdopadne, nekdo spi ve 4 rano, nekdo spi ve 2 odpoledne, nekdo pres den maka a na chronomag nechodi a kazdemu tedy muze spousta zajimavych nabidek uniknout.. tak to uz chodi, staci si na to pouze zvyknout ;)

 

Pokud nekdo mermomoci aukce chcete, vesele se zde muzete zapisovat at chronomag vidi odezvu a pak se muze rozhodnout jestli pro je nebo neni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uvediem priklad inzeratu: Novucicke Seiko Samurai za 4500kc. tema zalozena 03:45

rano su uz davno fuc a ti ktori bezne spia maju smolu. Nedali by ste trebars o 11tej hodine 500kc alebo 1000kc viac? JA ANO.

Nesmíš si ale představovat jen výsledek, který by se ti zrovna líbil. Třeba Little_W by za ně o jedenácté pravděpodobně dal těch 500 nebo 1000 navíc také. V závěru, jak už to u aukcí bývá, by skončila cena na tom, kolik by byl ochotný dát nejrozhazovačnější zájemce. Myslíš, že by to pro tebe bylo pořád tak SUPER ? Takhles měl aspoň šanci dostat samíky za 4500, kterou bys v aukci nedostal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@chose tak tak

 

Aukcneni ano, ale jen v nejakych spesl pripadech napr. na charitu atp.

Soucasny stav je prospesny i pro ty kteri by si ty hodinky za vyssi cenu z nejakeho duvodu nekoupili.

Takhle se jednou za cas muze na kazdeho usmat stesti a muze byt prvni. Ja mam zase pocit ze vsechny kousky, ktere jsem chtel sly nekdy dopoledne, kdy ja u netu proste nejsem. ;) Zato od pulnoci do tri rano se toho tolik prodavat nezacina... a ty samuraje me hodne prekvapily a uz jsem byl nalomeny :D

 

Stejne je na kazdem prodavajicim s kym se dohodne, klidne podle sympatii a ne poradi. To uz se tu taky resilo...

 

Ono je to na prodejci a moc bych do toho nezasahoval(pokud je to porad v mezich). V podstate je jedno v kolik zacne a jestli by chtel aukci nebo ne. To si kazdy musi srovnat a nikdo tady asi neni charita ...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Napriek tomu, že som ´prostredníctvom fóra nič nepredal, resp. nič nekúpil a zatiaľ vystupujem len v úlohe tichého (niekedy aj závistlivého) pozorovateľa, nevidím dôvod rozširovať sekciu "Prodej" o aukčnú formu predaja. Stávajúce pravidlá sú jasné, nekompliované a nemám pocit, že by nejakým spôsobom "diskriminovali a obmedzovali" tých, ktorí chcú predávať, alebo nakupovať "časoplány"(ak sa za diskrimináciu samozrejme nepovažuje "vstupné minimum 50-tich príspevkov). S pozdravom, Pišta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

...este som ako tak chapal ze sa nemoze predavat ked clovek nema 50 prispevkov.

 

Co ale je mimo mojho vnimania je ze nemozem dokonca ani kupovat ked nemam 50 pripsevkov. Nie som zrovna ukecany, takze mi splnit tuto poziadavku bude trvat dost dlho, mozno budem uz aj bradaty ked sa to stane. No ale co uz, kde nie je chut nieco zmenit, nie je ani cesta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...este som ako tak chapal ze sa nemoze predavat ked clovek nema 50 prispevkov.

 

Co ale je mimo mojho vnimania je ze nemozem dokonca ani kupovat ked nemam 50 pripsevkov. Nie som zrovna ukecany, takze mi splnit tuto poziadavku bude trvat dost dlho, mozno budem uz aj bradaty ked sa to stane. No ale co uz, kde nie je chut nieco zmenit, nie je ani cesta...

Jak uz tady padlo mnohokrat, i bez 50ti prispevku je mozne odeslat prodavajicimu SZ a nakoupit hodinky ktere se ti libi, funguje to tak uz celkem dlouho a bez problemu - takze cesty jsou jen je potreba je chtit videt ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, tak mi porad ako mam kontaktovat niekoho, ked sa dotycne hodinky nevyskytuju v ponuke ?

 

Chcel som len dat inzerat, kupim to a to...nic viac. Dufam ze na to mas co povedat, lebo si touto debatou zvysujem to co mi chyba :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, tak mi porad ako mam kontaktovat niekoho, ked sa dotycne hodinky nevyskytuju v ponuke ?

 

Chcel som len dat inzerat, kupim to a to...nic viac. Dufam ze na to mas co povedat, lebo si touto debatou zvysujem to co mi chyba :-)

Tohle nejde, pokud nemas 50 a chces koupit muzes tak ucinit mimo forum a nebo cekat na vhodnou nabidku az se zde objevi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Chinasky, odpovedel jsi si sam. Nekomu povez a on ti inzerat da.

 

Jinak se tohle vlakno tahne pekne dlouho, nevite nekdo jestli se Chronomag uz chysta rict rozhodujici slovo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Nemám sice ještě ani 50 příspěvků spíše čtu než píši,ale už tu jsem taky nějakou dobu a je ale fakt že aukce někdy zbytečně přilákává spekulanty a proto že již některé členy fora znám nebo jsem mněl možnost i poznat osobně myslím že je to forum gentlemanů a je zbytečné ho plevelit touto vymožeností, která sebou přinese jisté potíže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Jinak se tohle vlakno tahne pekne dlouho, nevite nekdo jestli se Chronomag uz chysta rict rozhodujici slovo?

 

Chronomag se nerozhodl :(

 

Osobně se kloní k tomu aukce povolit, ale asi to promyslí až po updatu fóra na novou verzi, zatím to vypadá, že se stávajícím stavem jsou lidé spokojeni, ale láká mne to ... ale argument toho, že to tu není obchodní fórum, že to tu prodáváme tak trochu "mezi sebou" uznávám a chápu...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...