Přejít na obsah

ChW Bel Canto


Doporučené příspěvky

před 15 hodinami, Locky napsal:

Díky moc za rozšíření obzorů! Mno, jestli zítra CW odhalí jednoručky se sonnerie au passage postavené na SW200 (bohužel se mi nedaří dohledat, kdo tu nadstavbu dělá - na stránkách má MS uvedeno pouze "The movement is based on the Swiss Sellita SW200, which is specially modified for MeisterSinger’s single-hand watches."), tak budu muset hledat spojitost jinde. :)

Nehledej 😉😇

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 176
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Líbí se mi využití titanu - poslední dobou můj oblíbený materiál. Cena 3000 GBP/ 3900EUR je ambiciózní, ale beztak to prodají, 300 kusů není moc. :)

Škoda, že jen 3ATM, 5ATM bych viděl raději, 10ATM chápu, že je nereálných. Podle strojku s 38h rezervou a potvrzenou sonnerie au passage se furt nemohu zbavit dojmu, že je to "překuchaná" SW200, ale vypadá teda moc pěkně! :)

image.thumb.png.93cbffe0b4cc013d91d43a7d03906502.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, tomina666 napsal:

@Dokusantak já předpokládám, že pro tebe už mají rezervovaný kousek! To přece nejde, aby jsi je nevlastnil!

:)

největší ambasador ve střední Evropě!

Zatím jsem nešel ani do jednoto z těch dražších limitovaných modelů

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Dokusan napsal:

Vypadají skvěle, raději bych je měl v oceli s SH21, titan a přepracovaná (výrazně) Sellita SW200 mě úpně nepřesvědčily....ale sakra...asi budu muset něco prodat a půjdu do nich

Titan zvolili údajně i díky lepším vlastnostem pro vedení zvuku. Jakožto zastánce titanu mi to dělá jenom radost. :)

Upravit SH21 by bylo asi už moc komplikované, ale byla by to pecka. Stejně tak si mohli více pohrát s částí, která ukazuje čas. Takto to splývá se zbytkem cifru/strojku Tím spíš, že je tomu věnovaná jen menší část cifru, tak bych udělal více čitelný i odečet času.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.ablogtowatch.com/hands-on-debut-the-christopher-ward-c1-bel-canto-rings-true/

Mně se ten design líbí moc. Můj názor je, že tah na nich nemá co dělat. Designově mají blíž k dress watch, než ke sportovnímu modelu a WR rozhodně nasvědčuje tomu, že to budou hodinky k obleku, či smart-casual.

Ano, mají chyby... Číselník by mohl být větší, výška pouzdra je na dress watch moc a WR mohla být aspoň 50m.

Na druhou stranu se ChW opět snaží udržet cenovku u hranice 4000€ a to bez kompromisů nejde. Takže pokud chcete spoustu srandy v tenkém pouzdře a vysokou hodinařinou, JLC vedou. V dané cenové kategorii se mi kombinace techniky a designu líbí moc a nemůžu se dočkat. 😇

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro rýpaly: ano je to postavené na Sellita SW200. Když jsem se na prezentaci zeptal, tak bez zaváhání odpověděli a SW200 potvrdili. Ale ten modul na té Sellitě je nejen super po technické, ale i vizuální stránce 👍 Osobně jsem rád za použití Sellita, aspoň je cena u 4000€ a ne u 8000€ 😉 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to taky docela líbí, ale cinkání by mi vadilo v noci a pořád přepínat by se mi to nechtělo. Ještě mě zarazila udávaná přesnost, tedy +/- 20 s/den. Čekal bych, že použijí chronometer spec nebo to aspoň pořádně vyladí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, shaggy napsal:

Pre mna to nie je nic, za co by som bol ochotny vyvalit peniaze. Ani ten zvuk mi neprijde nieco extra. Take obycajne cink... a vcul do mna :)

V pohodě, nikdo nemůže čekat že nějaký produkt nadchne úplně všechny - to platí i u hodinek. Sto lidí, sto chutí (nebo sto hodinek).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klobouk dolů, tohle se jim fakt povedlo po designové stránce. Já bych za to sice ty prachy nedal, ale pochválit jsem musel! Dobrá práce!

 

https://youtu.be/PYUFhOcT4Fo

 

Mimochodem souhlasím s názorem, že na tom titanovém náramku to nehraje...

Upraveno uživatelem shewcza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, shewcza napsal:

Klobouk dolů, tohle se jim fakt povedlo po designové stránce. Já bych za to sice ty prachy nedal, ale pochválit jsem musel! Dobrá práce!

 

https://youtu.be/PYUFhOcT4Fo

 

Mimochodem souhlasím s názorem, že na tom titanovém náramku to nehraje...

Díky za video, bylo přesvědčivé. Kůži si k tomu jistě každý rád dokoupí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...