Přejít na obsah

ChW Bel Canto


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 176
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 12. 12. 2022 v 12:24, PavelK napsal:

Ty hodinky jsou moc pěkné, i když malost ciferníku by mi vadila. Ale nejvíc mi na nich od začátku vadí věc, která s vlastními hodinkami přímo ani nesouvisí: velikost chvály a zejména sebechvály od ChW. Jde o nejjednodušší možnou zvukovou komplikaci, ale píše se o ní, jako by šlo o minutovou repetici.

Tak pro brand, jakým je Ward je to obrovský úspěch, dva roky na těch hodinkách pracovali. V této cenové relaci se nikdo o zvukovou komplikací ani nepokousi. ( výjimka je Meistersinger,který s Wardy spoluoracuje).

Obě značky využili nástavbu JJ01, která byla použita u modelů Jumping Hour, takže nezačínali úplně od nuly. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to v tomto případě vnímám jinak. Jsem rád,že se dostanou ke všem, kteří o ně reálně projevili zájem. Na základě zájmu těchto lidí,se Wardi rozhodli,že kromě dvou limitovaných variant udělají "open series ". Za mě je to naprosto v pohodě. Ten zájem byl opravdu velký a pro Wardy jsou ty hodinky vrcholem jejich produkce.pri cenovce 3k liber jsou mimo běžné kousky i bez limitování počtu. A flipperi a různí spekulanti mají smůlu. 

 

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Willie McBride napsal:

Hodinky sú parádne a som prekvapený, že si vydržal až do Vianoc a nešiel si toho pupkatého pána hľadať už skôr, aby ti dal tie hodinky 🙂

Ten pupkatej pán, který mi je měl dát, jsem byl já 😉 😂 Za šera nic moc, ale na světle je ta modrá fakt super. Bimbání zapnuté a člověk se nemůže dočkat toho, až bude další celá, aby udělaly CINK 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, DarylVanHorne napsal:

Ten pupkatej pán, který mi je měl dát, jsem byl já 😉 😂 Za šera nic moc, ale na světle je ta modrá fakt super. Bimbání zapnuté a člověk se nemůže dočkat toho, až bude další celá, aby udělaly CINK 😂

Viem, že si pupkatý pán, ktorý je za šera nič moc, no nič moc si aj na svetle 😄 .... na rozdiel od hodiniek, ktoré sú fakt parádne. Nech ti dlho robia radosť a stále si nie som istý, ktoré z tvojich 2 Wardov sa mi páčia viac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...