Přejít na obsah

Bazar Bechyně


kdojinej

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 109
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 26 minutami, Exiztence napsal:

Nevím jestli je nejlepší se přiznávat ke krácení daní.

Jsi mě rozesmal...Rozeznáš podmiňovaci způsob? Dále by bylo  dobré rozlišit rozdil mezi clem a dph.  Jedno se platí na jedné straně hranice  to druhé  na opačné straně. V mém textu je přímo uvedeno priznani , kterou daň, poplatek nebou povinnou platbu jsem kdy neuhradil? Nic  ve zlém, ale je to trochu mimo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Exiztence napsal:

Vypustilo se mi tam "k případnému"  ;) tak či tak si nemyslím že je vkusné o takových věcech mluvit.

Nevím...na několika místech tady na fóru mělo více členů stejnou připomínku jako já.  Např. Kubson už v r. 2008 apod. Nikdy to nikoho nepohoršovalo...Já mám ve své sbírce 6ks bestselleru rolex.  Všechny poctivě nabyté.  Některé od AD.  Některé od soukromých osob.  Primárně mi vadí mé znevýhodněné postavení proti překupníkům. Kteří mají nějakou etiku nebo vkusnost v paži....napříště se raději vyhnu příspěvků na takové téma. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, vonmisses napsal:

Jsi mě rozesmal...Rozeznáš podmiňovaci způsob? Dále by bylo  dobré rozlišit rozdil mezi clem a dph.  Jedno se platí na jedné straně hranice  to druhé  na opačné straně. V mém textu je přímo uvedeno priznani , kterou daň, poplatek nebou povinnou platbu jsem kdy neuhradil? Nic  ve zlém, ale je to trochu mimo. 

A tady si ještě dostuduj ten podmiňovací způsob: https://prirucka.ujc.cas.cz/?id=575

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Ohm-Aztec napsal:

A tady si ještě dostuduj ten podmiňovací způsob: https://prirucka.ujc.cas.cz/?id=575

Ok. A ty dostuduj skloňování přídavných jmen. Ve starších příspěvcích je vidět, že máš  v tom trochu zmatek.😀

Ale jinak musím uznat, že  píšeš hezky na úrovni👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...