Přejít na obsah

Limitka 30 let ČR a SR (Helveti & Biatec)


Jaká verze hodinek a dýnka se vám líbí?   

162 hlasů

  1. 1. Zvolte prosím ciferník, který se vám líbí nejvíce.

    • Bílý ciferník
      57
    • Modrý ciferník
      105
  2. 2. Které dýnko se vám líbí více?

    • Dýnko s mapou
      131
    • Dýnko se znaky (lev a trojvrší)
      31

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 93
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Modrý ciferník a dýnko s mapou. Modra se k zlatým indexům hodí, struktura cifru je pěkná. Oproti bílé variantě mi modrá přijde mnohem čitelnější a líbí se mi, že má dýnko  barvu indexů. V případě bílého cifru s dýnkem s mapou bych zkusil, jak by vypadalo sladit barvy dýnka a indexů.  Z těch obrázků mne trochu tahá za oči ta 30 dole a její sklon vůči znaku a nápisu Biatec nahoře. Zdá se mi to trochu nesymetrický. Ale toť jen muj skromný názor. V každým případě vám moc fandím a přeju ať se dílo podaří :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Jiří Štencek napsal:

Made in Czechoslovakia je hezký nápad. Zkusíme protlačit :D 

No, tím ,že jsou Made in Slovakia, tak aby to klukům nevadilo, jsem navrhoval for Czechoslovakia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak malé aktualizace. Uvažujeme nakonec o 2 edicích. 

Jedna čistě pro Chronomag (nabízená zde), druhá pro veřejnost. Ale vše je zatím ve stádiu zrodu. 

1. Aktualizovaná modrá verze se stříbrnými indexy. Za nás rozhodně lepší. 

2. Nové verze světlého ciferníku, kde jsme byli trošku odvážnější. 

Biatec_Majestic_helveti_54.thumb.png.f17d09b6fb7c6e6807f5ef7061b517eb.pngBiatec_Majestic_helveti_49.thumb.png.bd6cff3e77ce581c6608443ded60a09b.pngBiatec_Majestic_helveti_51.thumb.png.7e2dbed924aeb9de958c2e9853562800.pngBiatec_Majestic_helveti_53.thumb.png.5b0579f52c35a9794370387b367c222e.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm, tak pekne jste to zamotali 🙂 Ty bile nyni vypadaji lepe 🙂 Libi se mi hned Ty prvni s cervenou 30. Co takhle nechat v cervene i kriz, Biatec a Ceskoslovensko? Takhle tam budeme mit zastoupene vsechny 3 barvy, v tuto chvili je tam jen ta 30 a za me je tam celkem zapadla. 

Jo a jeste jedna vec. Vzhledem k tomu, ze ta mapa na dynky jasne vede. Neda se udelat v jine barve? Moc mi to tam nesedi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jiří Štencek aj z môjho pohľadu je modrá verzia so striebornými indexami lepšia a ako píše @Raulito7, zamotali ste to parádne 🙂 Biela verzia s modrými indexami a červenou 30 je parádna. Nehodila by sa tam červená sekundovka z poslednej verzie? 

Upraveno uživatelem Willie McBride
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Kamil.K napsal:

..tož, světlý ciferník v první z nových variant je paráda, jen bych změnil font 30 z kurzívy na "firemní" (velikost i barvu bych nechal)

Co myslíš tím "firemní"? 

 

před 11 minutami, Harwey napsal:

Jirko, rozmery a puzdro je klasika Majestic, ze?

Ano, výchozí model je nový Majestic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...