Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Vážení členové, hodinkoví nadšenci,

 mám pro Vás jednu dobrou zprávu z Helveti - bude se opět putovat, fotit a testovat 🙂 Ve spolupráci s distributorem značky Citizen, společností Goldtime, jsme pro Vás připravili k otestování potápkovou klasiku v podobě modelu Citizen Promaster Diver BN0150-10E. Jeho největší předností je podle mě solární pohon Eco-Drive, tedy jedna z velmi silných stránek japonského hodinářského giganta. K tomu WR 200m, šroubovací korunka, velmi slušná luminiscence, nebo potápěčská luneta - no prostě potápky, jak mají být:-) Projekt putovních hodinek, ve kterém se již objevily hodinky Junghans, Bulova, Davosa, Junkers, nebo Traser, se tedy dočká svého pokračování 🙂

Maximální počet účastníků testování je 20.

Jak se přihlásit

Všechny zájemce prosím o napsání přihlášky do SZ, kam mi připište adresu, lokalitu možného předání, email a telefon. Napište mi prosím i preferovaný termín testování, pokud máte v daném termínu možnost navštívit s hodinkami nějakou zajímavou lokalitu (zajímavé destinace se zpravidla nějaké našly, například Island či USA). 

 Na základě přihlášených členů vytvořím seznam dle lokalit předání a vyberu člena, který hodinky převezme jako první. Absolutní přednost budou mít členi, kteří hodinky mohou vzít v termínu na zajímavou lokalitu nebo činnost (domluví se s aktuálním držitelem na předání). Pořadí se může měnit na základě domluvy předávajících členů (v případě nedostupnosti, dovolené, nutné optimalizaci předání a podobně). Kdyby se hodinky někde zasekly, tak mám od jednotlivých členů kontaktní údaje k vyžádání.

Co by mělo být výsledkem

A co by se zde mělo od každého člena po testování objevit? Krátké sepsání zkušeností (plusy, mínusy, dojmy) + pár fotek. Příklad skvělých recenzí a fotek najdete ve vlákně předchozího putování a asi nejlepším příkladem budiž příspěvek od prischery.

 Putování hodinek budeme jako vždy průběžně sledovat na našem Facebooku nebo Instagramu. Na sociálních sítích budou hodinky k nalezení pod hashtagem #putovniHodinkyCitizen a poprosím všechny, aby jej také používali. My budeme jednotlivé štace publikovat v seriálu Putovní hodinky Citizen na Nosime-hodinky.cz nebo na našem Helveti blogu.

Součástí balení bude:

Hodinky+návod

Originální krabička

Deník

Hadřík

 

Podmínky zapojení:

min. 100 příspěvků a 6 měsíců registrace na fóru (výjimka můžou být naši ověření zákazníci / kamarádi)

ochota k investici do poštovného nebo osobního předání

nejdéle 14 dní u jednoho člena (pouze výjimečně déle)

do pár dní po testování sem vložit své zkušenosti (plusy, mínusy, osobní dojem) a pár fotek (stačí mobilem)

po testování napsat své dojmy, klady a zápory, nebo co všechno hodinky zažily do přiloženého deníku (stačí několika slovy či větami, ale tvořivosti se meze nekladou 🙂 )

 

Na závěr celé akce budou hodinky vydraženy a výtěžek věnujeme jako již tradičně ve prospěch neonatologického oddělení v pražském Apolináři.


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 5 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Trochu mě rozhodilo plánované zrušení SZ, což by nám určitě ztížilo putování, ale nic takového se nekoná a můžete se stále hlásit:-) Během jara vypustíme hodinky do světa 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přátelé, trochu to tady usnulo, omlouvám se, ale i přes nižší počet účastníků pouštíme hodinky ven!

 Mezi sebou se můžete samozřejmě domluvit na prohození pořadí pokud by někdo potřeboval atd. Byl bych jenom rád, kdybyste mi při předání/převzetí dali vědět abych přibližně věděl kde hodinky jsou, nebo ještě lépe kdybyste sem rovnou dali nějaké fotky a napsali své dojmy 🙂 Pokud by se to někde zaseklo, dejte mi vědět - mám na účastníky kontakt. 

Takže zde je seznam účastníků ( @Locky už hodinky měl, do notýsku napsal skvělé zhodnocení, poprosil bych ještě zde:-) ), na který se někdo může přihlásit ještě za pochodu, protože účastníků tentokrát skutečně není mnoho:

 

  jméno/přezdívka                              lokalita

1. lukassob                                      Praha/Příbram
2. warann                                        Pardubice/Přelouč
3. Pepino777                                   Praha
4. Dushakx                                      Brno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Jirka19 napsal:

Přátelé, trochu to tady usnulo, omlouvám se, ale i přes nižší počet účastníků pouštíme hodinky ven!

 Mezi sebou se můžete samozřejmě domluvit na prohození pořadí pokud by někdo potřeboval atd. Byl bych jenom rád, kdybyste mi při předání/převzetí dali vědět abych přibližně věděl kde hodinky jsou, nebo ještě lépe kdybyste sem rovnou dali nějaké fotky a napsali své dojmy 🙂 Pokud by se to někde zaseklo, dejte mi vědět - mám na účastníky kontakt.

@Locky

Tak jsem dnes převzal od Jirky hodinky. První dojmy - moc se mi líbí vzhledem, pohodlně mi sedí na ruce, akorát by asi mohly být o fous menší. 👍🐡⌚

IMG_20230720_121126.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, lukassob napsal:

Tak jsem dnes převzal od Jirky hodinky. První dojmy - moc se mi líbí vzhledem, pohodlně mi sedí na ruce, akorát by asi mohly být o fous menší. 👍🐡⌚

 

Díky a užij si testování 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, M.K. napsal:

Ahoj, pokud chcete navýšit počet nosičů, rád se opět zúčastním. Jsem v Plzni, případně se můžu přiblížit...

Není problém - napiš mi do  SZ jméno, adresu, telefon a email, díky;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktualizace seznamu účastníků:

jméno/přezdívka             lokalita  
                                     
lukassob                          Praha/Příbram
warann                            Pardubice/Přelouč
Pepino777                       Praha
Dushakx                          Brno
nickolas                           Opava
M.K.                                 Plzeň


Prosím účastníky aby to tu sledovali, případně kdyby někdo nevěděl komu předat, tak mi dejte vědět a zkusím to nějak koordinovat. Kdybych nereagoval, tak prosím vyčkejte - první tři týdny v srpnu mám dovolenou a proto moje reakce budou vlemi omezené 🙂

Asi se nevyhneme troše zmatků, protože se budou lidi hlásit během průběhu putování, ale to se nedá nic dělat, i tak věřím, že si to všichni užijou 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jen informuji, že po mně převezme hodinky nickolas, který se mi ozval.

Z průběhu testování - z fotky to není úplně patrné (neumím to vyfotit), ale luminiscence na indexech BN0150 je o něco slabší než na ručičkách. Nějak ale nejsem schopný se rozhodnout, jestli je to + (ručičky vyniknou) nebo - (ručičky svítí jasněji než indexy). 😉 Každopádně NY0086 mají luminiscenci rovnoměrnější (stejnou na indexech i na ručičkách).

nightbn0150.jpg

Upraveno uživatelem lukassob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...