Přejít na obsah

První potápky do 30k.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 127
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 5 minutami, Dokusan napsal:

Však v pohodě, proto jsem tam dal smajlík. Nemusíš se omlouvat :)

Jinak jestli bych si mohl dovolit poradit  autorovi - pokud chceš Wardy, tak třeba počkej na nějaký ten slevový kupon a kup je. Roky sleduji jejich vývoj a produkci a nikdy jsem se hlupák nerozhoupal k jejich koupi. Jednou k tomu sice dospěju, ovšem mezitím mi uniklo spoustu skvělých modelů a s odstupem času je tato moje hloupost stále zřetelnější. Je to skvělý brand a velmi jim fandím. Budeš určitě spokojený a je skoro jedno, které vezmeš ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč?

Bohužel, se mi vůbec nelíbí. Chci je mít každý den na ruce a pokaždé když se na ně podívám, tak z nich chci mít radost. Z těchto bych měl radost jen z důvodu, že jsem koupil dobrý hodinky za dobrou cenu...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když přišel Tudor s BB58, tak to pro mě byla láska na první pohled. Jen to mělo jeden zásadní háček. V těchto cenových hladinách se nepohybuji. Tak jsem si řekl, že třeba jednou... po té Seiko přišlo s modelem SPB147 a bylo vymalováno. Jo a oproti BB58 mají datum, což je velké plus. Ta kombinace barev je prostě pecka. Čistě zaujatě hlasuji pro Seika. Za mne perfektní univerzaly, které udělají i dost parády. Asi ne tolik jako Squale Matic 60 (Squale máš též ve výběru), protože ty se lesknou neskutečně... úžasné hodinky s jedinečným lookem, ale SPB147 jsou mi bližší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když přišel Tudor s BB58, tak to pro mě byla láska na první pohled. Jen to mělo jeden zásadní háček. V těchto cenových hladinách se nepohybuji. Tak jsem si řekl, že třeba jednou... po té Seiko přišlo s modelem SPB147 a bylo vymalováno. Jo a oproti BB58 mají datum, což je velké plus. Ta kombinace barev je prostě pecka. Čistě zaujatě hlasuji pro Seika. Za mne perfektní univerzaly, které udělají i dost parády. Asi ne tolik jako Squale Matic 60 (Squale máš též ve výběru), protože ty se lesknou neskutečně... úžasné hodinky s jedinečným lookem, ale SPB147 jsou mi bližší. 

Jo, s těmi Tudory to mám stejně
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, Bende napsal:


Jo, s těmi Tudory to mám stejně

To je nás tady víc s těmi Tudory. Řešil jsem teď totéž co ty. Nakonec jsem koupil Seiko SPB317 a zatím spokojenost. Měl jsem na ruce jak SPB147, tak SPB315 a nakonec pro mě vyhrály 315. Koupil jsem 317, protože jsem chtěl bílo/černé bez "žluté". Bohužel jsou bez tahu, takže ten budu ještě asi řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je nás tady víc s těmi Tudory. Řešil jsem teď totéž co ty. Nakonec jsem koupil Seiko SPB317 a zatím spokojenost. Měl jsem na ruce jak SPB147, tak SPB315 a nakonec pro mě vyhrály 315. Koupil jsem 317, protože jsem chtěl bílo/černé bez "žluté". Bohužel jsou bez tahu, takže ten budu ještě asi řešit.

Gratuluji! Ty 317 se mi taky celkem zamlouvaly. Naživo tedy působily "obyčejně", ale to bude i tím barevným provedením, jak píšeš. Nekupoval jsi je tady přes inzerát? já o nich i uvažoval, že je vezmu a něco ušetřím a tak dlouho jsem čekal, jestli třeba nepůjdou ještě o litr dolů, až je někdo koupil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Bende napsal:


Gratuluji! Ty 317 se mi taky celkem zamlouvaly. Naživo tedy působily "obyčejně", ale to bude i tím barevným provedením, jak píšeš. Nekupoval jsi je tady přes inzerát? emoji2.png já o nich i uvažoval, že je vezmu a něco ušetřím a tak dlouho jsem čekal, jestli třeba nepůjdou ještě o litr dolů, až je někdo koupil emoji4.png

tak to jsem byl já 😚 za tu cenu jsem  spokojen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...