Přejít na obsah

Každodenní hodinky do 25 tisíc


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 92
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 8 minutami, lemon napsal:

Tieto asi spľňajú len rozmer ale sú úžasné. Raz do nich pôjdem 😍

https://www.christopherward.com/watches/c60-trident-bronze/C60-40ADA3-B00B1-WB.html

 

Cifr i bronz jsou úžasné, výdrž (ale zase 4 Hz) a výška už tak moc ne. Ale pěkné jsou. Zase potápky jsou takové jakoby odolnější. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Roman-ZA napsal:

za mna tie MIDO MULTIFORT CHRONOMETER, ktore tu postoval kolega. 

Jsou mimo cenovou relaci, bohužel. 
 

Zaráží mě, že nikdo nekomentuje tu re-interpretaci Seiko Alpinist, to jsou tak špatný? Jsem Seikař a myslím, že v této cenové relaci jsou na tom Japonci lip než Švajc? To jsou ta Seika tak hrozná? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Seikách se nevyznam, tak do toho kecat nebudu, ale za mě jedny z nejlepších každodenních hodinek jsou Bally. Mám Engineery III Ohio a klidně bych s nima dokázal být OWG. Takže ve Tvém rozpočtu nějaké např. Fireman / Fireman Victory. V rozporu s Tvými požadavky je stroj, který je víceméně základní, ale zas je skvěle vyladěný a v mých Ballech jede v průměru 0 s/den ;) Proti Wardům a Mido taky nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Kex napsal:

V Seikách se nevyznam, tak do toho kecat nebudu, ale za mě jedny z nejlepších každodenních hodinek jsou Bally. Mám Engineery III Ohio a klidně bych s nima dokázal být OWG. Takže ve Tvém rozpočtu nějaké např. Fireman / Fireman Victory. V rozporu s Tvými požadavky je stroj, který je víceméně základní, ale zas je skvěle vyladěný a v mých Ballech jede v průměru 0 s/den ;) Proti Wardům a Mido taky nic.

Souhlas s tím, že BALL používá perfektně odladěnou ETU, ale bohužel ve zde nastaveném rozpočtu moc modelu nenabízí ☹️ Ale jo, BALLy jsou super značka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Pavel87 napsal:

A rezerva chodu, cena? GMT funkci nevyužiju. 

U GMT rezerva chodu 56 h (kalibr SW330-2), pokud by nemělo být GMT, tak tam je Sellita SW-200 (40 hodin).

 

Cena u GMT cca €1280, u ne-GMT €1000. Oboje na tahu.

Ten oranžový prvek u GMT to dost osvěžuje...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když píšeš, že potápky už nemusíš, tak já se stejně kloním k prudce nositelným Wardům. Navíc vypadají dobře na obyčejný gumě, ka oranžový kůži i na jeans řemenu. Takže přecvakávat můžeš dle libosti :) 41mm je taky dobrý, 2 korunky a klenutý safír je taky super. Ale má to lunetu a jsou to potápky :)

20220629_125206.jpg

Christopher Ward 1.jpg

Wardy.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace, jinak shodou okolností jsem si ty Mida z toho úvodního postu pořídil asi před měsícem jako hodinky do práce. Při vybalování jsem byl trochu zklamaný, obrovská krabice v ní takové drobné nic moc hodinky (bral jsem průměr 38), ovšem na ruce jsou parádní. Nosím je každý den a jsem z nich stále nadšený. Jo, bral jsem je v nějaké akci na Ashofd, takže mě se všemi poplatky vyšly něco přes 10 tisíc.

20221115_072052.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seiko jsou určitě fajn a jako každodenní by pro mě z výběru byly top, i když teda asi v jiné barevné kombinaci. Ty to máš ale spojené s tím narozením dítěte, k čemuž blahopřeji! 🥂 A v tom případě bych asi šel do něčeho "slavnostnějšího". Můj tip je lehce nad budget, ale u této příležitosti bych se toho nebál...Maurice Lacroix Aikon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...