Přejít na obsah

Tissot PRC 200


jirikoukal

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

bud to tam narves nebo to zastrihnes nuzkama na manikuru, zadnej velkej problem

 

 

Supr, díky za tipy, to mě nenapadlo, když bude potřeba přibrousím to modelářskou mini-bruskou jemným kotoučíkem,

stějně si budu objednávat jen kůži. R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravím tady na fóru všechny odborníky, co si přečtou můj vzkaz. V sobotu jsem si koupil Tissoty PRC 200. Nařídil jsem je včera večer a dneska (ani ne celý den po) se zpožďují asi o 3-4 vteřiny. To asi není normální stav, nebo se pletu?

 

To je docela dost, mě se rozjíždí o vteřinu za čtvrt roku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je velmi vela... co mam skusenosti s G10.211 kalibrom tak ten sa omeska tak pol sekundy za mesiac. ja som svoje tissoty s rovnakym kalibrom nenastavoval odkedy som ich kupil a idu dopredu tak max 4-5 sekund

 

si si isty ze si sa nenechal napalit a nekupil si fake?

 

Edit: az teraz som si vsimol ake je stare vlakno :suicide_anim:

Upraveno uživatelem Pixelator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

vybiram svoje prvni hodinky, libi se mi tyhle

 

http://www.watchshop.com/mens-tissot-prc200-automatic-chronograph-watch-t0144271108100-p99935430.html

 

ma nekdo zkusenost s touhle strankou (jake je riziko ze dostanu repliku)? V tomhle vlaknu vetsina pise o quartzkach, ja bych rad automaty....

 

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

vybiram svoje prvni hodinky, libi se mi tyhle

 

http://www.watchshop.com/mens-tissot-prc200-automatic-chronograph-watch-t0144271108100-p99935430.html

 

ma nekdo zkusenost s touhle strankou (jake je riziko ze dostanu repliku)? V tomhle vlaknu vetsina pise o quartzkach, ja bych rad automaty....

 

Diky

 

Tak z tohoto obchodu můžes bez starostí nakupovat, navíc nebudeš muset platit celní poplatky. Takže směle do toho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Nevím, jestli to jde u quartzu tak říct, ale nech je "sednout" a uvidíš dál.

 

Tak tohle se skutecne rict neda. Krystalovy vybrus nema kam sednout. Po reprobednach u domaciho kina taky necekate, ze za tyden budou hrat jinak, lepe.

 

Doporucuji vymenit baterii a pokud to nepomuze, vzit za pasek/tah a prodejci omlatit o kedlubnu.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

QUOTE(Frantik @ 22.12.2008 - 15:07) 220703[/snapback]No to vydrzi, ale vrat se k Seamasterum nebo Carreram Posted Image neni duvod jit az dolu k Tissotu.

 

Teraz neviem ci som spravne pochopil to jit dolu k tissotu. Ak si to myslel ze od luxusnej znacky k strednej triede tak potom to chapem. ale ak si to myslel od kvalite k smejdom tak mas bud velmi zle skusenosti s tymito hodinkami alebo si v zivote ziadne nemal. Posted Image

 

QUOTE(Peterstein @ 26.1.2009 - 14:56) 236348[/snapback]Díky, pánové, za velice rychlé odpovědi. Odchylku budu sledovat dál, a když to bude šplhat do větších rozměrů, asi to budu muset s prodejcem řešit. Nicméně, kdyby někdo měl k tématu ještě nějaký postřeh nebo radu, například, zdali je to reklamovatelná chyba, moc rád si příspěvky přečtu.

 

Ber to s nadlhadom moje robia za mesiac 25 sekund Posted Image Posted Image

 

Tissoty nosím už hodně, hodně dlouho a rozhodně si nemyslím že bych byl s hodinkami někde "dole", jsou to velmi kvalitní, spolehlivé časoměřiče, jak automaty tak i posléze krystalky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...