Přejít na obsah

ZÁSNUBNÍ PRSTENY


Hector

Doporučené příspěvky

Ahoj všem, dostal jsem zde a našel pár super rad jak na dětské postele, za což moc děkuji ---> využil jsem. A teď ještě poprosím nějaké tipy na zásnubní prsteny než případně kontakuji člena Long. Na vlákno rozvod jsem koukal. :D A daloo se mně taky líbilo, ale než hledat na webu křížem krážem, tak třeba bude mít někdo zkušenost dobrou s firmou, klenotnictvím, webem apod. ještě zvažuji, za kolik ho mám koupit, ale to je jen můj vnitřní boj. :) moc děkuji h.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě u Cartiera vyloženě nas...i. Šel jsem tam pro náhrdelník, pán tvrdil, že ho nemají a že musím počkat bo se vyrábějí na zakázku a že mají jen ten s největším kamenem (cenově samozřejmě úplně jinde). Tak jsem s díky odmítl a koukal na mě jak na křupana. Tak jsem ten náhrdelník do pěti minut objednal z jejich webu bez jakýchkoli problémů, ale do obchodu už asi jen tak nepůjdu (minimálně do to ho v Pařížské).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondřej Kotyza. Je to už pár let, ale komunikace supr, osobní setkání, přístup atd. Zásnubní, snubáky, později doplnění o další šperky ve stejném stylu. Dohoda o kombinaci materiálů, velikostí šperků, velikostí šutrů atd. Navíc v ceně dummy šperky, pouze ve stříbře, pro ověření velikosti a pocitu. Žena snubák po pár letech ztratila a udělal nám ho znovu. Ale nemám v tomto oboru jinou zkušenost, takže jen info o mé subjektivní spokojenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zazněl tu Tiffany a Cartier, tak doplním ještě Piaget a takové ty klasické snubáky dělají moc pěkné i u De Beers a u Van Cleef & Arpels ;)

No a z nižších sfér: docela hezké snubáky v širokém cenovém rozpětí jsem viděl i u Wempeho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně mohu doporučit Rýdla v Brně. Zásnubák jsem kupoval v Brně a vždy výborný přístup. Na snubní jsme se zatím byli jenom dívat opět u Rýdla, ale v Praze na Újezdě a tam už se mi přístup tolik nezamlouval. 

Ted přemýšlím nad nějakým řetízkem k Vánocům, takže asi opět zajdu k Rýdlovi v Brně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba ještě nepíšu úplně pozdě :) za sebe mohu určitě doporučit JK.cz - Jitka Kudláčková

Mají velkou prodejnu na Praze 4 - budova Filadelfie. Hodně toho mají skladem, co skladem nemají, tak ti do pár týdnů vyrobí. Umí i výrobky přímo dle návrhu a přání zákazníka. Personál vždy ochotný a příjemný, i když třeba fakt dlouho vybíráš a nakonec nic nevezmeš :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...