Přejít na obsah

Genese telefonů Nokia


Doporučené příspěvky

taky mám ještě Ericson A10180 takzvaná rakvička. Ještě nedávno jsem ho použil když mi v Treu odešla baterie. Tenkrát stál pakatel, asi 1500 kč a dostal jsem k němu připínací písmenkovou klávesnici. Krásně čitelný displej se zapuštěným sklem takže se nepoškrábalo, pérový klips jak na profi vysílačce a nerozbitný nepoškrábatelný plast. Signál to mělo i tam kde všechny ostatní chcíply protože měl anténu. Tím myslím skutečnou anténu která z toho trčela daleko od hlavy a byla v tom šulínku opravdová helical šroubovicová anténa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 42
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Stejne byl podle me jeden z nej telefonu Nokia 8110 .. kdyz prisel Matrix, bylo z nej potom nedostatkovy zbozi a ja ji draho prodal :D.

nokia_8110.jpg

 

Jinak mam snad doma nekde Ericsson R320 .. takovej ten hubenouckej, neznicitelnej :).

Upraveno uživatelem DaDriva
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak mam snad doma nekde Ericsson R320 .. takovej ten hubenouckej, neznicitelnej :).

Nezničitelnej byl Siemens C35 - kopal jsem si s ním 2,5 km, než se rozpadl tak, aby přestal fungovat. Předtím se sice rozpadl každých cca 400m, ale po složení fungoval. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele pánové neměli by jste pro starého chlapíka nějakej starej úplně obyčejnej telefon kde by trochu držela baterka za nějakou rozumnou cenu?

 

Je to takovej děda od nás z ulice co je mu už přes 80 a jde hlavně o to mu dát na rychlou volbu číslo na doktora protože se mu už párkrát udělalo někde zle.

 

Já bych mu dal svojí starou 7750 ale počítám že by z ní měl zamotanou hlavu.

 

Zrovna jsem hledal na Aukru a tak mě napadlo zeptat se i tady, ideální něco jako N 3310 cena tak do 500,- a aby chodil u Vodafonu

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám někde doma tři kusy SONY CMD-X1000 komplet včetně nabíječky a náhradních baterií a krasavce SONY CMD-Z1 a CMD-Z5, tyhle kousky by neudělaly ostudu ani teď ;) .

Zet-jednicka byla pecka, kdyz prisla na trh.

Sony X1000 jsem mel taky, prijmani hovoru tim vysouvacim nesmyslem byl perfektni. Az ho budes nekdy vyhazovat, dej vedet, poslu flasku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele pánové neměli by jste pro starého chlapíka nějakej starej úplně obyčejnej telefon kde by trochu držela baterka za nějakou rozumnou cenu?

 

Je to takovej děda od nás z ulice co je mu už přes 80 a jde hlavně o to mu dát na rychlou volbu číslo na doktora protože se mu už párkrát udělalo někde zle.

Mozna mam nekde v kanclu zahrabanou nokii 6210, nevim v jakem stavu je baterie, ale pokud to najdu, rad Ti ji poslu zadara. Vice v SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele pánové neměli by jste pro starého chlapíka nějakej starej úplně obyčejnej telefon kde by trochu držela baterka za nějakou rozumnou cenu?

 

Je to takovej děda od nás z ulice co je mu už přes 80 a jde hlavně o to mu dát na rychlou volbu číslo na doktora protože se mu už párkrát udělalo někde zle.

 

Já bych mu dal svojí starou 7750 ale počítám že by z ní měl zamotanou hlavu.

 

Zrovna jsem hledal na Aukru a tak mě napadlo zeptat se i tady, ideální něco jako N 3310 cena tak do 500,- a aby chodil u Vodafonu

Mam Nokii 6510 .. funkcni, baterka vydrzi 2-3 dny. Pokud to neni moc maly, klido ho pustim, stejne ho uz nepouzivam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Au, prečo z vybornej N82 na N79 ? Ked som ju mal v ruke, pripadala mi ako najodflaknutejšia Nokia, navyše oproti N82 ma len novši Symbian, ktory je, dovolim si povedať, vyrazne horši :(

Prečo? Pre toto: kvalitnejší výstup do sluchátok, lepšie GPS, výdrž batérie, veľkosť, hmotnosť, FP2, FM transmitter. A čuduj sa svete, s klávesnicou je to zo dňa na deň lepšie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

R320 byl supr mobil, bohužel mi u něj odešel VF člen, prodejce vrátil peníze a já ho už nikde nesehnal

Nebyl to jeden z tech prvnich skorokomunikatoru? S placatou antenou? Jestli jo tak po tom jsem mooc touzil...

 

Ja nejvic vzpominam na Ericsson T10. Mel jsem k nemu za dlouhej peniz tu klavesnicku co se zacvakla dospod telefonu. Jeje to jsem byl tenkrat "borec nakonec":-)

 

Muj prvni mobil byl Philips Fizz, v roce 1996 nebo 1997 jsem ho koupil v Jihlave u Pegasu. Myslim ze ta sranda stala 6000kc. Byl jsem tam v policejni skole. Pamatuju jak nam pplk. Urbanek kazal pravo a me v hodine zavolala sestra. Mobil zvonil a ja se dovolil jit ven. Dodnes slysim pana podplukovnika jak hudruje : No tohle, on je strazmistr a ma mobil! Ja jsem podplukovnik a mam hovno! Pak jsem mu dlouho rikal pane plukovniku abych si ho udobril.

 

Tohleto je ono. Nakonec jsem mel po case tri. Tenkrat jsem si myslel, ze mobil jako drahy pristroj se proste opravuje, tak jako spravnej vesnickej hamiznej sedlak jsem je shanel na hradni dily do foroty. Jeden jsem nakonecna ND opravdu prodal:-)))

post-3003-1240552197.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebyl to jeden z tech prvnich skorokomunikatoru? S placatou antenou? Jestli jo tak po tom jsem mooc touzil...

jj, byl to tenhle

 

edit: ještě lepší byl R520, ale ten už byl hodně moc drahej (pro studenta)

post-4999-1240557463.jpg

Upraveno uživatelem Ruda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, byl to tenhle

edit: ještě lepší byl R520, ale ten už byl hodně moc drahej (pro studenta)

 

Tak to jsem asi myslel ten R520. Vim, ze mel odklapeci nejakou cast. Uz nevim jakou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...