Přejít na obsah

MONTBLANC Nicolas Rieussec mb 102337, prostě MBéčka s chronem


Vit

Doporučené příspěvky

U těchto fotek jsem přemýšlel, jestli je nemám smazat, protože jsem se nemohl rozhodnout, jesli je to nepovedené nebo umělecké foto.

Myslím, že je na nich vidět, že ty hodinky nejsou tak velké, jak na některých předchozích fotkách působí.

Zároveň musím Tomovi ( @Kostra ) potvrdit, že vyfotit ten nádherný strojek je peklo, dost se s tím peru a zatím nechápu jak se mu je tak hezky podařilo vyfotit do inzerátu.

Vit_MB_NR_221127_02_.jpg

Vit_MB_NR_221127_01_.jpg

Vit_MB_NR_221127_03____.jpg

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 92
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 28 minutami, Locky napsal:

Nádherný a netradiční kousek! Na moji hobití ruku to není, ale o to raději se pokochám tvými fotkami.

Vidím správně, že mají zelený antireflex? Tušíš, proč zvolili zrovna tuto barvu?

Děkuju.
Ad zelený AR - To netuším. Jediné, co mě napadá, že by modrý AR nějak negativně ovlivňoval vzhled modřených elementů (ručky a šroubky).

před 21 minutami, Pivas napsal:

Tak myslim,ze ta poslední fotka se moc povedla. 👍🏻 Pekny jsou. 

Děkuju.

 

Vit_MB_NR_221129_01_.jpg

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Snekofon napsal:

Víte nádherné fotky - jak je zvykem, ale ty hodinky jsou tak parádní, že se to musí fotit samo🔝. Hnědý řemen jim sedne a ten lisťák sedne snad na všechno 👌

Děkuji.
Focení mobilem, když člověk trefí světlo občas vyjde, ale focení připravených kompozic a maker zcadlovkou je pro mě oříšek a fotky zadní části byly zatím u mě skončily debaklem.

---------------------------------------------------------------------------

Jak jsem psal již v jiném vlákně, za určitých světelných podmínek se mi index 6-té hodiny plete s datumovkou.
(tady je to k vidění v barvě)

Vit_MB_NR_221130_01_.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vít opäť a znovu nesklamal. Neskutočná pecka. Nabetón už na Víta na semafóre trúbili, že už naskočila zelená😀. A samozrejme napomáha to k vzdelávaniu, lebo u hodinára Rieusseca som nebol celkom v obraze. 

Tu je jeho dvojdiskový chronograf, patentpovaný v r. 1821. Mont Blanc má aj extra pre to model Star Legacy. Víte, paráda veľká!!

 

7280634a789f3ab4567bbe1c4df17f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, StanoBare napsal:

Vít opäť a znovu nesklamal. Neskutočná pecka. Nabetón už na Víta na semafóre trúbili, že už naskočila zelená😀. A samozrejme napomáha to k vzdelávaniu, lebo u hodinára Rieusseca som nebol celkom v obraze. 

Tu je jeho dvojdiskový chronograf, patentpovaný v r. 1821. Mont Blanc má aj extra pre to model Star Legacy. Víte, paráda veľká!!

Děkuju.
Je to jak píšeš, chystám se na recenzi, ale nějak nestíhám.
(Předpokládám, že jsi postřehl, že se mi netočí ručky ale také celé disky)

Vit_MB_NR_221210_01_.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...