Přejít na obsah

MONTBLANC Nicolas Rieussec mb 102337, prostě MBéčka s chronem


Vit

Doporučené příspěvky

Priznám sa, že úplne v prvom momente automaticky som to bral, že sa hýbu ručičky nie celý disk. Ale potom som si na fotkách vzápätí všimol, že to bude blbosť, je tam ten mostík a ono sa fakt krútia disky. Star Legacy má to ručičkové prepojenie s diskami prakticky totožné s historickým chronografom, u tvojho modelu je to inak, ale áno, ich pohyb ostáva.

Nádherné hodinky, nádhernééé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 92
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 12. 12. 2022 v 19:11, StanoBare napsal:

Priznám sa, že úplne v prvom momente automaticky som to bral, že sa hýbu ručičky nie celý disk. Ale potom som si na fotkách vzápätí všimol, že to bude blbosť, je tam ten mostík a ono sa fakt krútia disky. Star Legacy má to ručičkové prepojenie s diskami prakticky totožné s historickým chronografom, u tvojho modelu je to inak, ale áno, ich pohyb ostáva.

Nádherné hodinky, nádhernééé.

Ano Star Legacy jsou věrnější historické předloze, ale za mě tento model není tak povedený jako ty moje. Číselník hodin a chrono se jakoby ztrácejí ve velké nevyužité ploše číselníku.

image.png.b8fc958eedafaee6e90d15d945b3b5ee.png

 

Neumím to úplně popsat, ale tyto (viz foto níže) mají větší šmrnc při zachování konceptu funkčnosti (stejně jako chrono v bedně se otáčejí disky a ne ručky).

 

 

Vit_MB_NR_221213_01_.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásne sú oba modely, ako tvoj, tak aj Legacy. Len som chcel poznamenať, že vďaka tebe a tvojim hodinkám som si hľadal info k hodinárovi Nicolasovi Rieussecovi a došiel aj k modelu Legacy, ktoré som spomenul už len na okraj. 

Rád chodím do tohto vlákna, vieš stále perfektným výberom prekvapiť.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, StanoBare napsal:

Krásne sú oba modely, ako tvoj, tak aj Legacy. Len som chcel poznamenať, že vďaka tebe a tvojim hodinkám som si hľadal info k hodinárovi Nicolasovi Rieussecovi a došiel aj k modelu Legacy, ktoré som spomenul už len na okraj. 

Rád chodím do tohto vlákna, vieš stále perfektným výberom prekvapiť.

Díky.

Vit_MB_NR_221213_02_____.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Vitovy vlakna jsou vzdy o jedne velke radosti. Toto mne mijelo, prece jen uz nejsem tak aktivni, jako kdysi. Nicmene na nej nastesti Vit upzornil jinde 😉 .

Je az s podivem, jak nekdo umi kombinovat vkus k netradicnim hodinkam s umenim fotografovat. 

A co se tyce samotnych hodinek, tam asi neni moc co psat. Jednak uz bylo mnoho receno a moje slovni zasoba na ten popis stejne nestaci. Jen se zkratka staci divat se na fotky a kochat. 

Takovato vlakna jsou duvod, proc tady jeste sem. Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Xenomorfus napsal:

Vitovy vlakna jsou vzdy o jedne velke radosti. Toto mne mijelo, prece jen uz nejsem tak aktivni, jako kdysi. Nicmene na nej nastesti Vit upzornil jinde 😉 .

Je az s podivem, jak nekdo umi kombinovat vkus k netradicnim hodinkam s umenim fotografovat. 

A co se tyce samotnych hodinek, tam asi neni moc co psat. Jednak uz bylo mnoho receno a moje slovni zasoba na ten popis stejne nestaci. Jen se zkratka staci divat se na fotky a kochat. 

Takovato vlakna jsou duvod, proc tady jeste sem. Diky.

Moc děkuji za velmi povzbudivá slova, která mě moc potěšila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...