Přejít na obsah

Koupim Longines Master Collection self-wind Date chronograph 44 mm


pplk

Doporučené příspěvky

Chtěl bych koupit Longines Master Collection self-wind Date chronograph 44 mm. V kamenných obchodech v Praze a Ostravě se ceny pohybují kolem 58.800,- Kč. Když se trochu přitlačí nabízejí je se slevou 10% i za 52.500,- Kč.

Na internetu ve zde doporučených obchodech v EU (aby nebylo clo), třeba www.watch.de, nebo www.goldsmiths.co.uk se cena stejných hodinek pohybuje v přepočtu včetně poštovného + všechny doklady kolem 38.800,- Kč.

Nevím však jak je to s pojištěním, resp. aby hodinky byly doručeny a neměl z jich místo mne radost nějaký manžel doručovatelky.....

 

Nemůžete mi prosím poradit nějakého prodejce v ČR, nebo osvědčenou adresu, zprostředkovatele, který cestuje služebně, kde by se cena hodinek včetně dokladů alespoň trochu blížila těm 40 tisícům. Pokud člověk ví, že stejný kus se prodává v ČR skoro o 20 tisíc více, než třeba v Německu, tak má pocit, že to není někde úplně v pořádku.

 

Děkuji za radu, pomoc, nebo zprostředkování.

 

Radek

post-1828-1229973524.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nákupu v rámci EU bych se nebál (tedy z hlediska poštovného a pojištění). Vzhledem k absenci nutnosti platit clo je možné pojistit na celou částku a mít tak jistotu, že zboží dorazí. Zrovna prodejce, jehož fotku jsi použil, má na ebayi 2 kousky, y toho jeden za 1410 EURO - což by se i s poštovným pod 40k mělo v pohodě vejít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nákupu v rámci EU bych se nebál (tedy z hlediska poštovného a pojištění). Vzhledem k absenci nutnosti platit clo je možné pojistit na celou částku a mít tak jistotu, že zboží dorazí. Zrovna prodejce, jehož fotku jsi použil, má na ebayi 2 kousky, y toho jeden za 1410 EURO - což by se i s poštovným pod 40k mělo v pohodě vejít.

 

Souhlasím s názorem. Pokud prodejce deklaruje plnou cenu a hodinky ještě k tomu dobře zabalí, tak žádné riziko nehrozí. Použít poštu bych se nebál. Další možností je využití kurýra. Kurýrní služby v zahraničí, především v Německu, jsou nižší než u nás a vyplatí se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

udělej si pěkný víkend ve Vídni, ( hotel Ti doporučím ;) ) vyvenči ženu a přitom si je tam kup, budeš mít jejich nákup spojen s krásnou vzpomínkou a cena bude v požadované výši, kupoval jsem tam Breitling, jen se nebát zeptat na slevu, zajdi do Wempe, skvělé jednání a rok záruky navíc od nich v ceně, kultura prodeje vyjímečná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

udělej si pěkný víkend ve Vídni, ( hotel Ti doporučím ;) ) vyvenči ženu a přitom si je tam kup, budeš mít jejich nákup spojen s krásnou vzpomínkou a cena bude v požadované výši, kupoval jsem tam Breitling, jen se nebát zeptat na slevu, zajdi do Wempe, skvělé jednání a rok záruky navíc od nich v ceně, kultura prodeje vyjímečná

Dík, mám ve Vídni kamaráda u kterého se dá přespat, jedu tam na Silvestra, ale nechci se moc tím, že chci koupit hodinky za 40 před nim a jeho manželkou chlubit, člověk, který není tímto koníčkem postižen, tak to považuje za vyhození peněz:-( rád bych se jako vydal na dopolední procházku a nemusí nikdo nic vědět......

Kde prosím je ten Wempe? Někde v centru? mají na Silvestra otevřeno a budu tam i 2. ledna, že bych tam zajel.......děkuju....

Radek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

udělej si pěkný víkend ve Vídni, ( hotel Ti doporučím ;) ) vyvenči ženu a přitom si je tam kup, budeš mít jejich nákup spojen s krásnou vzpomínkou a cena bude v požadované výši, kupoval jsem tam Breitling, jen se nebát zeptat na slevu, zajdi do Wempe, skvělé jednání a rok záruky navíc od nich v ceně, kultura prodeje vyjímečná

Ahoj ještě jednou, našel jsem Wempe na mapě Vídně i jejich internetové stránky, bohužel nemají v nabídce, alespoň na internetu ne značku Longines vůbec uvedenu :-((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kartnerstrasse, je to ulice od Stephansdom k hotelu Sacher, jsou tam všechny luxusní prodejny hodinek, nejlepší cenu a záruku jsem dostal u Wempe, nenech se odradit ochrankou a pouštěním na zvonek, jejich jednání bylo ukázkové, ale jsou to kaštani ( čti rakušáci :D ), takže o slevu si musíš říct sám, jsou na to připraveni a není s tím problém ;) při nákupu pití, káva, víno, sekt a na vše hodně času, pro další půjdu zase k nim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...