Jump to content

Koupim Longines Master Collection self-wind Date chronograph 44 mm

Recommended Posts

Chtěl bych koupit Longines Master Collection self-wind Date chronograph 44 mm. V kamenných obchodech v Praze a Ostravě se ceny pohybují kolem 58.800,- Kč. Když se trochu přitlačí nabízejí je se slevou 10% i za 52.500,- Kč.

Na internetu ve zde doporučených obchodech v EU (aby nebylo clo), třeba www.watch.de, nebo www.goldsmiths.co.uk se cena stejných hodinek pohybuje v přepočtu včetně poštovného + všechny doklady kolem 38.800,- Kč.

Nevím však jak je to s pojištěním, resp. aby hodinky byly doručeny a neměl z jich místo mne radost nějaký manžel doručovatelky.....

Nemůžete mi prosím poradit nějakého prodejce v ČR, nebo osvědčenou adresu, zprostředkovatele, který cestuje služebně, kde by se cena hodinek včetně dokladů alespoň trochu blížila těm 40 tisícům. Pokud člověk ví, že stejný kus se prodává v ČR skoro o 20 tisíc více, než třeba v Německu, tak má pocit, že to není někde úplně v pořádku.

Děkuji za radu, pomoc, nebo zprostředkování.

Radek

post-1828-1229973524.jpg

Nákupu v rámci EU bych se nebál (tedy z hlediska poštovného a pojištění). Vzhledem k absenci nutnosti platit clo je možné pojistit na celou částku a mít tak jistotu, že zboží dorazí. Zrovna prodejce, jehož fotku jsi použil, má na ebayi 2 kousky, y toho jeden za 1410 EURO - což by se i s poštovným pod 40k mělo v pohodě vejít.

Nákupu v rámci EU bych se nebál (tedy z hlediska poštovného a pojištění). Vzhledem k absenci nutnosti platit clo je možné pojistit na celou částku a mít tak jistotu, že zboží dorazí. Zrovna prodejce, jehož fotku jsi použil, má na ebayi 2 kousky, y toho jeden za 1410 EURO - což by se i s poštovným pod 40k mělo v pohodě vejít.

Souhlasím s názorem. Pokud prodejce deklaruje plnou cenu a hodinky ještě k tomu dobře zabalí, tak žádné riziko nehrozí. Použít poštu bych se nebál. Další možností je využití kurýra. Kurýrní služby v zahraničí, především v Německu, jsou nižší než u nás a vyplatí se.

udělej si pěkný víkend ve Vídni, ( hotel Ti doporučím ;) ) vyvenči ženu a přitom si je tam kup, budeš mít jejich nákup spojen s krásnou vzpomínkou a cena bude v požadované výši, kupoval jsem tam Breitling, jen se nebát zeptat na slevu, zajdi do Wempe, skvělé jednání a rok záruky navíc od nich v ceně, kultura prodeje vyjímečná

udělej si pěkný víkend ve Vídni, ( hotel Ti doporučím ;) ) vyvenči ženu a přitom si je tam kup, budeš mít jejich nákup spojen s krásnou vzpomínkou a cena bude v požadované výši, kupoval jsem tam Breitling, jen se nebát zeptat na slevu, zajdi do Wempe, skvělé jednání a rok záruky navíc od nich v ceně, kultura prodeje vyjímečná

Dík, mám ve Vídni kamaráda u kterého se dá přespat, jedu tam na Silvestra, ale nechci se moc tím, že chci koupit hodinky za 40 před nim a jeho manželkou chlubit, člověk, který není tímto koníčkem postižen, tak to považuje za vyhození peněz:-( rád bych se jako vydal na dopolední procházku a nemusí nikdo nic vědět......

Kde prosím je ten Wempe? Někde v centru? mají na Silvestra otevřeno a budu tam i 2. ledna, že bych tam zajel.......děkuju....

Radek

Ahoj ještě jednou, našel jsem Wempe na mapě Vídně i jejich internetové stránky, bohužel nemají v nabídce, alespoň na internetu ne značku Longines vůbec uvedenu :-((

Kartnerstrasse, je to ulice od Stephansdom k hotelu Sacher, jsou tam všechny luxusní prodejny hodinek, nejlepší cenu a záruku jsem dostal u Wempe, nenech se odradit ochrankou a pouštěním na zvonek, jejich jednání bylo ukázkové, ale jsou to kaštani ( čti rakušáci :D ), takže o slevu si musíš říct sám, jsou na to připraveni a není s tím problém ;) při nákupu pití, káva, víno, sekt a na vše hodně času, pro další půjdu zase k nim