Přejít na obsah

Hamilton Murphy 38 mm


Ohm-Aztec

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To určitě, ony Murph mají podle mě stejné pouzdro s Khaki Field Auto 42 mm. Takže by dávalo smysl použít to 38 mm, a já asi i čekám, že budou 38 mm. Ale je to spekulace, tak mě zajímalo, jestli nemá někdo nějaké info, co by to potvrzovalo.

Těším se, Murph se mi hodně líbí, ale nikdy jsem do nich nešel, protože byly hrozně velké. V té 38 mm variantě už asi neodolám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Melly napsal:

To určitě, ony Murph mají podle mě stejné pouzdro s Khaki Field Auto 42 mm. Takže by dávalo smysl použít to 38 mm, a já asi i čekám, že budou 38 mm. Ale je to spekulace, tak mě zajímalo, jestli nemá někdo nějaké info, co by to potvrzovalo.

Těším se, Murph se mi hodně líbí, ale nikdy jsem do nich nešel, protože byly hrozně velké. V té 38 mm variantě už asi neodolám

Občas si říkám, kam se ten svět řítí, asi už stárnu, mění se móda.. Před 10-15 lety byly 42 mm hodinky standard a často se nosily i větší. Dnes jsou pro někoho 42 mm Murph "hrozně velké"..😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

další video tady:

https://www.youtube.com/watch?v=AShOEyGehLY&t=28s

The new smaller Murph. $895 USD
38mm 44mm lug to lug (from 52mm)
20mm lug width 11.1 mm thick.
80 hour power reserve
100m water resistance.
*No Eureka on the seconds hand.
 
Parádní kousek, a uposlechnutí zákazníků 👍
Mám tedy předešlou variantu 42 a pro moje zápěstí 18cm+ a tím, že jsou to Pilotky s příběhem, tak mi to vyhovuje.
Ale je každopádně super, že udělali i menší velikost. I když by mě asi u těch menších mrzelo, že to nemá na sekundovce tu Morseovku "Eureka" vzhledem k příběhu hodinek.
 
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tadyty hamacky jsem mel a byly super. Rozhodnebych je ale nezmensil na 38, ideal 40 na ruku 17az18. Eureka na sekundofce byla bozi ficura, nechal bych. Remen tezke retro, urcite bych chtel neco jineho, neco textilnosyntetickeho, treba jak maji fortisky stealth. A cenu bych urcite snizil😁 jako bez prdele, kvuli filmu stoji 2x tolik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 11. 2022 v 9:36, AndyAaron napsal:

Neni 42mm jako 42mm. Hamilton ma brutalne dlouhe nozky, takze pri 42mm prumeru ma L2L uz dost pres 50mm a tak ty hodinky proste velke jsou.

Já se v tom názvosloví moc neorientuji, ale jestli je L2L vzdálenost os stěžejek, tak ta je u Hamiltonů obvykle příjemně malá. Měl jsem strach ze 45 mm X-windů ale právě kvůli tomu mi sedí velmi dobře. A staré dobré Murph mají tuto vzdálenost 45 mm, což je vzhledem k průměru pouzdra 42 mm dobrá hodnota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...