Přejít na obsah

porucha nebo výrobní standart?


Doporučené příspěvky

Zdravim Vás, měl bych dotaz...jsem v této komunitě nový a i téma "automatů" je pro mě nové. Koupil jsem si nové superocean 44. Pokud je mám na ruce, tak jsou překvapivě hodně přesné, ale pokaždé když je na noc odložím, tak ráno je najdu o cca 3-5 minut napřed. Koupil jsem si natahovač a výsledek je stejný. Mám je teprve týden...někde jsem se dočetl, že první 2 měsíce potřebují mechanické hodinky k nějakému "usazení". Myslíte si, že je to v pořádku, nebo mám řešit reklamaci? Děkuji všem za názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Mirdis napsal:

Ano sadnu si, ale urcite nie az tak aky mas rozdiel. Winder ti ide celu noc alebo sa zastavi v urcitej polohe? Reklamacia tam bude ale potrebna.

to jeste musim vysledovat jestli jde celou noc...zkusim ho nastavit na vic kmitu

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zbytečný experimenty. Hodinky jsou v záruce, hoď je prodejci, ten je dá na vibrograf a zjistí, jak chodí v různých polohách, beat error, amplitudu a od toho se odpíchnete. Nevím, co je v tom za stroj, ale i obyč eta nemá odchylku větší, než -+30s/d.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Horhe napsal:

Pro tento případ klasická rada - trochu s nima bouchni o stůl - bude to slepenej vlásek. Ale jestli je máš nový, v záruce a bez škrábance, tak je radši dej zpátky na reklamaci 🙂

a to ma logiku kdyz pres den jdou normalne a v noci kdyz chvilku polevi pohyb, tak se zrychli? Jsem fakt laik, ale to mi hlava nebere :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, PetrKu napsal:

a to ma logiku kdyz pres den jdou normalne a v noci kdyz chvilku polevi pohyb, tak se zrychli? Jsem fakt laik, ale to mi hlava nebere :D

To úplně né, ale zpravidla když najednou začnou vykazovat takhle velkou odchylku, tak je to vláskem.

Prostě reklamace a uvidíš.

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Horhe napsal:

To úplně né, ale zpravidla když najednou začnou vykazovat takhle velkou odchylku, tak je to vláskem.

Prostě reklamace a uvidíš.

jako vubec tomu nerozumim, ale vcera jsem ty nove brejtle za kilo zamotal do rucniku a svihl s nema o futra a jdou jak svycary od te doby :D ......jste divní opraváři, ale díky moc :D 

Upraveno uživatelem PetrKu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že Breitlingy jsou "švýcary", tak jako "švýcary" šly již před tím, než jsi s nimi údajně jebnul o futra. Tváří v tvář tomu co zde píšeš (výrazné zrychlení v noci, zacházení řeznického psa) začínám mít obavu, jestli na nich spíš není napsáno Breitlingen. Nechceš sem dát pár fotek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, PetrKu napsal:

jako vubec tomu nerozumim, ale vcera jsem ty nove brejtle za kilo zamotal do rucniku a svihl s nema o futra a jdou jak svycary od te doby :D ......jste divní opraváři, ale díky moc :D 

Kdo se bojí, sere v síni! 

Fakt pobavilo takhle poránu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Bert napsal:

Vzhledem k tomu, že Breitlingy jsou "švýcary", tak jako "švýcary" šly již před tím, než jsi s nimi údajně jebnul o futra. Tváří v tvář tomu co zde píšeš (výrazné zrychlení v noci, zacházení řeznického psa) začínám mít obavu, jestli na nich spíš není napsáno Breitlingen. Nechceš sem dát pár fotek?

děkuji i za tvůj názor...ikdyž pro příště bych se bez něj obešel. Určitě ti nepotřebuju fotkama dokazovat co jsem si koupil :D. Přeji hezkou neděli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle jsem se tady dlouho nepobavil 😂

Připomnělo mi to doby, kdy se televize “opravovala” bouchnutím do bedny. Každý majitel měl u svého typu léty vychytané místo úderu. A tato vzpomínka mi připomněla, že kua stárnu. To vám teda děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Lookyn napsal:

Tak jak to teda je? Vážně si @PetrKu koupil nový Béčka za kilo a když zjistil, že mu za noc dělají několik minut do plusu, tak s nima radši jebnul o futra, než aby je odnesl do servisu? Nebo to byla celý od začátku jen sranda? :worried_anim:

Ano, vážně se tento příběh stal :D. Tady tento postup psali u kazde druhe opravy, tak jsem zkusil a opravdu jedou skvěle... Taky mi to nepřišlo moc v pohodě, ale lepší než být měsíc bez nové hračky, to prostě zkusit :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...