Přejít na obsah

Aukce Prim Linea 40Q v limitovane v edici Pilsner Urquel


Doporučené příspěvky

Tuhle jsem to daval do jinyho vlakna pro pobaveni. Ale evidentne o ten hnus nebyl takovej zajem jak cekali, tak se rozhodli to drazit. To je jak nektery dobrocinny aukce tady na foru 😎

I kdyz, treba se pletu a je to ta nejuzasnejsi vec za posledni roky z produkce Prim. Kdo ja jsem,abych soudil...🤔

10-40-50-IMG_20221021_163405.thumb.jpg.5354eb6b96a90e6a67be85b5a7f96d83.jpg

Upraveno uživatelem Lucky Lucaso
Edit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je zajímavé, jak některé už mají cenovku desítky tisíc a jiné jednotky a je otázka kam se bude zvedat. Je to asi o těch číslech - pro někoho jsou některá zajímavá.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, seikó napsal:

Model Linea je fajn. Tohle je verze s quartz. Ale rozebehnout 180 ks aukci mi prijde divoky...

Ani si nejsem jistej, jestli bych je vubec chtel nosit, prijde mi to jako reklamni hodinky 👎

Počkej to se dražej jako quartzky jo? to Q v názvu by to mohlo napovědět. tak to jsou fakt klasický reklamní hodinky, no.

Upraveno uživatelem whiler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně zas tak strašný nepřijdou a tím, že to dělají s Prim a není to nějakej čínskej shit (jako třeba ten čínský Prim, co ho pro mě nepochopitelně propagovali naši sportovci na poslední olympiádě), tak to nejsou úplně klasický reklamní hodinky. Navíc v té dražbě jsou i kolem 6tisíc, to mi přijde obecně na model Linea 40Q jako super cena. Největší škoda je, že neudělali i varianty s automatem a jsou to všechno jen quartzy. A hlavně peníze jdou na dobrou věc, já o tom přemýšlím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...