Přejít na obsah

Leatherman.... fakt dobré....


Doporučené příspěvky

Za mě super. Řeže to sklo, otvírá pivo, šrubuje, káble odblaňuje, brusí nechty i železo. A pán majitel firmy mr. Leatherman je dnes nosí v provedení nerez.  A tá lumi je bomba. Jen nevím jestli je to helvetský kříž, nebo křižník auroura.....,

B4B828C6-AEB5-40D5-8AC5-B64275951FBD.jpeg

C37C8F86-9403-4B71-9BF3-A7DDEF025504.jpeg

C609C61A-AB2A-483F-A423-1F4C77AADAFC.jpeg

673ADEED-23C5-4B1A-9E62-D97CF770B650.jpeg

31E18533-F0AB-44D1-AB16-F24D0686D884.jpeg

E4B0BB1B-EBE5-4EBA-8E61-3830980C4DF8.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen rychlovka.... měla by tam být ronda , nevím teď čislo, ale jdou už tři roky bez výměny baterky. (715?). Přesnost lux. Tah je zkrácený o osm bitů. Beru do kapsy jak vyjíždím na kole čtyrkolce nebo jen tak. Luneta pecka. Jen silné prsty s ní pohnou. Mnou nejdéle nosící hodinky za posledních deset let v kuse. Asi sem se už našel. Čtvrtkilové hovada, které udělají červené otoky od nošení na zápěstí. Ale neřežou a netrhají chlupy. Ještě si asi koupím ty v nerezu. Nevychvaluji, ale ještě jsem na ruce nic tak dobreho nekměl. - funkčnost, vizáž, zřetel, respekt, všimnutost, a sebeobrana,....."Včera jsem s něma betonoval, totálně zasrané od cementu, rýžák voda a jsou zas jak nové.  Ale to zvládnou i hodinky za 400 tisíc.  Takže je to vlastně o ničem. Je to jen o hlavě. Né o hodinkách. L. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Laďo nejdříve jsem si myslel, že si děláš srandu, ale pokud je to myšleno vážně, tak mám fakt radost že jsou v dobrých rukách a přeju ať si je užíváš.

Je to fakt kus železa. 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, pku napsal:

Laďo nejdříve jsem si myslel, že si děláš srandu, ale pokud je to myšleno vážně, tak mám fakt radost že jsou v dobrých rukách a přeju ať si je užíváš.

Je to fakt kus železa. 👍

Srandu si Peťo nedělám ( krom auroury) a fakt sem ještě nevzal na ruku nic jiného od chvíle kdy dorazily. A to jsem schopen za den ponosit troje hodinky a na jedněch třeba jako bonus vyměnit i dva pásky. Měj se. L. 

 

před 29 minutami, pku napsal:

Laďo nejdříve jsem si myslel, že si děláš srandu, ale pokud je to myšleno vážně, tak mám fakt radost že jsou v dobrých rukách a přeju ať si je užíváš.

Je to fakt kus železa. 👍

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako velký fanda Leathermanů tuto volbu chválím, byť hodinky na náramku Tread nemám. Mám jen náramek, s hodinkami jsem ho nechtěl, protože bych je rychle zničil a navíc nemám rád na ruce takové závaží. Takže jsem si hodinky jen párkrát prohlížel u kamaráda a mohu říci, že mne velmi mile překvapily. Zpracováním mi přijdou dražší než kolik stojí, uvnitř je snad opravdu odolná Ronda, se kterou mám nejlepší dlouhodobé zkušenosti z hodinek Traser a těsnost 200 metrů také není úplně obvyklá. A navíc jsou opravdu pěkné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


Nosil je zdejší člen fora  Pán zabiják Jožka BOXER - cecil a říkal mi, že mu to škube chlupy.  Hovno.....Vše je tak hladké, klouzavé , jak nadržená čtyřícitka.   Nedám je z ruky. Ale jsou to hodinky pro chlapy. Né pro buzny. I když buzíci jsou lepší chlapi než my obyčejní chlapi. Je t u nějaká buzna.???? Na pokec. ???!}} ty vole to mě nikdy nenapadlo, že můžu pokecat s jinač orientovaným týpkem o hodinkách.  Super.  Dík za inspiraci. Založím nové téma. Bert bude mít radost.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted jsem zmateny. Dezorientovany. Nejisty svou orientaci, kdyz s tebou komunikuju, jsem na hodinky nebo na kluky? Co tomu rekne zena? Co deti? Muzou se ty hodinky libit i heterousum? Spousta otazek a tak malo odpovedi... Radeji odsud zmizim ,nez nekdo zjisti ,ze jsem tu vubec nekdy byl. Tak at ti to vyjde a najdes sve prave ja Rimidalvlarku a snad to Kacenka vod Opavy pochopi 😂

Upraveno uživatelem Davisimus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...