Přejít na obsah

Výběr GMT: TUDOR Black Bay Pro vs. Grand Seiko SBGM245 (Evropa x Asie)


TUDOR x GS  

76 hlasů

  1. 1. BB PRO nebo GS GMT

    • TUDOR
      38
    • GS
      38

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Kolegové, podělte se prosím s vašimi názory, pro které z těchto dvou hodinek byste se rozhodli? Klidně je doplňte o naprosto subjektivní názory a pocity, ať si získám trochu odstup a vidím třeba i to, co přehlížím, nebo zatím vidět nechci. Jen prosím, nedoplňujte primárně vaše tipy na různé alternativy. I když... Každopádně díky moc za rozvíření debaty!

 

image.thumb.jpeg.05b63149cfa718e21f108f5033d6c55f.jpeg143499422_tudor-blackbaypro.jpg.84e525eaff8c843244259073202da96a.jpg 

Upraveno uživatelem san.cho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

GS - hezčí ručky (ty Tudoří palcáty nedávám...), hezčí aplikované a leštěné indexy, hezčí orámovaná datumovka, hezčí font čísel na lunetě, zajímavější a hezčí modrý cifr oproti nudnému černému u Tudoru... prostě mnohem hezčí hodinky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, petr_cha napsal:

Gmt si kup quartzky.. jsou pekny a maj normalni datum.. 🙂
 

V podstate souhlasim. Jinak k tomu vyberu. GS jsou super ve vsech ohledech. Mel jsou soucasne 3 kusy. Mj i tyhle. Pak jsem zkusil Tudor a brzo na to je i koupil. Od ty doby jsem GS nedal na ruku a sly z domu (teda dvoje, 3. se vcera vratily he servisu a ted se jen premlouvam ke tvorbe inzeratu). Takze tak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@warann Asi jsi neměl ty správné GS 😀

Ja to mám naopak GS mám několik i starších, Tudory jsem měl několikrát na ruce a nikdy mě to nepřesvědčilo je vyměnit za GS. Ale jsou to fajn hodinky za rozumnou cenu.
Pokud netrváš na modré, tak ty GS ve springdrive jsou super, mají datum na správném místě. Časem udělají určitě i modrou. 

 

CAFCEBE4-BCA6-44CE-9FC0-D3F419F71B3E.jpeg

Upraveno uživatelem xbraj19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, warann napsal:

V podstate souhlasim. Jinak k tomu vyberu. GS jsou super ve vsech ohledech. Mel jsou soucasne 3 kusy. Mj i tyhle. Pak jsem zkusil Tudor a brzo na to je i koupil. Od ty doby jsem GS nedal na ruku a sly z domu (teda dvoje, 3. se vcera vratily he servisu a ted se jen premlouvam ke tvorbe inzeratu). Takze tak. 

Které to jsou, ty třetí? 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravdě dal jsem lajk Tudorum když jsem viděl nadpis a ani ksem se nepodíval na ref. 😊 Automaticky když vidím BB GMT vidím hned ty krásný 58čky s pepsi lunetou.. tak jsem pro ně hned hlasoval :)

Tyto se mi tak nelíbí musím přiznat a GS jsou v tomto duelu hezčí pohledově. Co se nositelnosti týče nemůžu bohužel posoudit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, xbraj19 napsal:

@warann Asi jsi neměl ty správné GS 😀

Ja to mám naopak GS mám několik i starších, Tudory jsem měl několikrát na ruce a nikdy mě to nepřesvědčilo je vyměnit za GS. Ale jsou to fajn hodinky za rozumnou cenu.
Pokud netrváš na modré, tak ty GS ve springdrive jsou super, mají datum na správném místě. Časem udělají určitě i modrou. 

 

CAFCEBE4-BCA6-44CE-9FC0-D3F419F71B3E.jpeg

Tak teď už v tom mám trochu jasněji, tyhle SBGE285 jsou asi vážně jiná liga!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, sejkoram napsal:

Nezapomeň na případnou servisovatelnost. Ta bude u EU brandu (obzvlášť “rolex”) vždy dostupnější nez u Japonců. Zpracováním se samozřejmě Tudor nechytá. U GS bych sel taky do Springdrive, když už.


Sent from my iPad using Tapatalk

To si nemyslím. Nebude v tom rozdíl. Aquaracery jsem měl ve Švajcu tři měsíce 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Micey napsal:

Jako jo.. akorat to kdyz jde o ten sedmdesatkovej Rolex look a nemas na original, nechapu proc za to davat kilo u Tudoru, dyk je tech homazi spousta.

Ale moc jich nemá kalibr podobných parametrů jako Tudor, to je asi i za mě hlavní lákadlo. Jinak se to vlákno ubírá fajn směrem, dík za to. A anketa pro změnu proti převaze postů 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si nemyslím. Nebude v tom rozdíl. Aquaracery jsem měl ve Švajcu tři měsíce 

Jasně, ale pořad víš kde hodinky jsou, prinejhorsim tam můžeš zajet osobně.
Co se týče GS, tak pokud vím nejbližší butik/servis je Hamburg/Düsseldorf. Kde ale nevím jestli GS stejně jen neposlou do Japan. Navíc minor brand jak GS muže z EU jednoho dne zmizet.
Koscom a spol. neberu v potaz, potom co mi lhali o tom, ze moje SKX jsou utopené.


Sent from my iPad using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, sejkoram napsal:


Jasně, ale pořad víš kde hodinky jsou, prinejhorsim tam můžeš zajet osobně.
Co se týče GS, tak pokud vím nejbližší butik/servis je Hamburg/Düsseldorf. Kde ale nevím jestli GS stejně jen neposlou do Japan. Navíc minor brand jak GS muže z EU jednoho dne zmizet.
Koscom a spol. neberu v potaz, potom co mi lhali o tom, ze moje SKX jsou utopené.


Sent from my iPad using Tapatalk

Hele já posílám na servis hod8nky do Británie a z Británie jdou do Švýcarska a nemám s tím problém. Jak říkám, Tag Heuer šly také do Švýcarska. Ale chápu,že to pro někoho je argument. Osobně si myslím,že hodinarina u Grand Seiko je na výrazně vyšším levlu než Tudor. Měl jsem troje Tudory a GS mám dvoje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...